Hoşgeldiniz!

zombi 2

Zombi Kardeşler Macera Oyunu Nasıl Oynanır 03:18
Zombi Kardeşler Macera Oyunu Nasıl Oynanır 20.638 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/2-kisilik-oyunlar/zombi-kardesler-macera.html 2 Kişilik Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/2-kisilik-oyunlar/ Arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile bir bilgisayardan oynayabilecek olduğunuz oyunumuz içerisinde birbirlerinize yardımcı olarak bölümlerdeki zorlu görevleri tamamlayacak ve eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.
zombi 2 fragmanı 2 01:54
zombi 2 fragmanı 2 3.925 izlenme - 7 yıl önce new york limanına başıboş bir yelkenli girer. yelkenliye çıkan sahil güvenlik görevlileri içerde çürümüş bir takım et ya da besin maddeleri üzerinde kocaman solucanların oynaştığını görürler. aniden ortaya bir zombi çıkar ve görevlilerin kurşunları altında gerileyerek denize düşer. karayiplerdeki bir adada bulunan doktor babasından haber alamayan genç bir kadın tisa farrow bir gazeteciyle birlikte babasının akıbetini öğrenmek üzere yola çıkar. adaya yaklaştıklarında birlikte seyahat et
Zombi | Fırıldak Ailesi (2. Sezon 3. Bölüm) | Grafi2000 | Cookplus.com 11:34
Zombi | Fırıldak Ailesi (2. Sezon 3. Bölüm) | Grafi2000 | Cookplus.com 2.450 izlenme - 4 yıl önce Http://www.cookplus.com Katkılarıyla Grafi2000 Prodüksiyon Tarafından Hazırlanan Fırıldak Ailesi Animasyon Dizisinin İkinci Sezonunun Üçüncü Bölümü.
Metin2 Zombi 08:12
Metin2 Zombi 355 izlenme - 4 yıl önce 92 lv başlangıç,beta zırhlar ve edit satışlarımız 15-20 tl arası full pack indirdinizde müthiş sv haline geliyor.GMlik ve edit kazanclarımızda var.
Zombi 2 (1979) Zombi ve Köpekbalığının Kavgası 02:46
Zombi 2 (1979) Zombi ve Köpekbalığının Kavgası 223 izlenme - 3 yıl önce Lucio Fulci'nin kültleşmiş olarak tabir edilen filmi Zombi 2'sinden akıllara kazınan 2 sahneden biri. Diğeri için ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/129558/zombi-2-1979-goze-giren-kiymik-sahnesi-18 Deniz altında köpekbalığı ile kavga eden zombiyi başka yerde göremeyeceğiniz için e hadi buyurun sofraya.
zombi 2 fragmanı 4 02:27
zombi 2 fragmanı 4 311 izlenme - 7 yıl önce new york limanına başıboş bir yelkenli girer. yelkenliye çıkan sahil güvenlik görevlileri içerde çürümüş bir takım et ya da besin maddeleri üzerinde kocaman solucanların oynaştığını görürler. aniden ortaya bir zombi çıkar ve görevlilerin kurşunları altında gerileyerek denize düşer. karayiplerdeki bir adada bulunan doktor babasından haber alamayan genç bir kadın tisa farrow bir gazeteciyle birlikte babasının akıbetini öğrenmek üzere yola çıkar. adaya yaklaştıklarında birlikte seyahat et
zombi 2 fragmanı 3 00:31
zombi 2 fragmanı 3 120 izlenme - 7 yıl önce new york limanına başıboş bir yelkenli girer. yelkenliye çıkan sahil güvenlik görevlileri içerde çürümüş bir takım et ya da besin maddeleri üzerinde kocaman solucanların oynaştığını görürler. aniden ortaya bir zombi çıkar ve görevlilerin kurşunları altında gerileyerek denize düşer. karayiplerdeki bir adada bulunan doktor babasından haber alamayan genç bir kadın tisa farrow bir gazeteciyle birlikte babasının akıbetini öğrenmek üzere yola çıkar. adaya yaklaştıklarında birlikte seyahat et
Çılgın Zombi 2 01:51
Çılgın Zombi 2 65 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/cilginzombi2.htm Çılgın Zombi oyunumuzun 2. serisinde atı ile gezinti yapan çocuğumuzu kötü büyücü büyüsü ile etkilemektedir. Çocuğu öldü diye mezara gömerler ve zombi olarak dirilir. Zombi olduktan sonra bu durumdan kurtulmak için yeni bir maceraya atılır. Burada çılgın zombiyi yön tuşları ile kontrol ederek ilerletmeli ve engelleri aşmak için boşluk tuşunu kullanarak kafasını kullanmalıyız. İyi Eğlenceler..
Ninja vs Zombi 2 03:03
Ninja vs Zombi 2 18 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/ninjavszombi2.htm Ninja vs Zombi oyunumuzun 2. serisinde bu sefer ninjamız kendini geliştirmiş ve master yapmış artık daha güçlü zombiler ve kötü güçlere karşı mücadele göstermektedir. W,A,S,D tuşları ile ninjamızı kontrol edebilir ve mouse'unuzla elinizdeki kılıçla veya ninja yıldızı ile karşılık verebilirsiniz. Q tuşu ile kılıç ve ninja yıldızı arasında geçiş yapabilir boşluk tuşu veya F tuşu ile özel güçlerinizi kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..