Hoşgeldiniz!

zombi oyunları

3d Zombi Öldür Oyunu Nasıl Oynanır 01:49
3d Zombi Öldür Oyunu Nasıl Oynanır 3.535 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/3d-zombi-oldur.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ 3D Oyunlar içerisinde en keyif alarak oynayabilecek olduğunuz oyun içerisinde zombiler ile mücadeleler edecek ve onların üzerinize saldırılar yaptığını görebileceksiniz. Zombileri etkisiz hale getirebilmek için silahlarınızı kullanabilirsiniz.
Stubbs The Zombie 02:43
Stubbs The Zombie 1.095 izlenme - 4 yıl önce Stubbs The Zombie oyunu bir zombi oyunudur.Amerika'da 18 Ocak 2005 tarihinde çıkan oyun ilk olarak XBOX oyun konsoluna göre üretilmiştir.Türü Aksiyon olan bu oyun,single-player ve multiplayer (XBOX için sadece) oynanabilmektedir.Boyut olarak ise 1 DVD ya da 3 CD-ROM'a sığacak şekildedir.
The Forest - Adada Bize Saldırdılar ! 18:42
The Forest - Adada Bize Saldırdılar ! 277 izlenme - 2 yıl önce Korku oyunlarını seviyor musun? EEEEE ne bekliyorsun Sen de dene bakalım kaç gün hayatta kalabileceksin. Eğer iyi bir sistem geliştirirsen uzun bir zaman hayatta kalabilirsin. Fakat sonsuza dek değil ;)
KORKU DOLU DAKİKALAR / ZOMBİ : Türkçe Oynanış - Bölüm 1 21:17
KORKU DOLU DAKİKALAR / ZOMBİ : Türkçe Oynanış - Bölüm 1 44 izlenme - 5 ay önce Zombi İsimli Hayatta Kalma Esaslı Korku Oyununun İlk Bölümü İle Karşınızdayım Babuşlar. Zombilere Karşı Mücadele Verdiğimiz , Karanlık Atmosferiyle Bizi Kendine Çeken Ve Yaşamak İçin Mücade Edeceğimiz Bu Seriyi İzlerken , Keyifli Zaman Geçirmenizi Dilerim. Musa Babuş YouTube Kanalı ; https://www.youtube.com/channel/UCOlAAlcURF4x-fgA0ft3gCg ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.