Hoşgeldiniz!

zor durum

Barbie - Partide Zor Durum 03:21
Barbie - Partide Zor Durum 133 izlenme - 3 ay önce Cumartesi gecesi Raquelle evinde bir parti veriyor. Barbie bu gecenin sorunsuz geçeceğini düşünüyor ama Nikki bir şeylerin kötü gideceğini hissediyor! Barbie ve Nikki Raquelle'in evine vardıklarında gece kıyafeti giymelerini gerektiren şık bir davete günlük kıyafetle gittiklerini fark edince çok utanıyorlar. Moda felaketi!
Spiker-Zor Anlar 00:39
Spiker-Zor Anlar 2.697 izlenme - 11 yıl önce
Barbie - Partide Zor Durum 03:21
Barbie - Partide Zor Durum 394 izlenme - 3 yıl önce Barbie - Partide Zor Durum...
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 04:04
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 451 izlenme - 3 yıl önce İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
Afgan Mülteciler Zor Durumda 00:33
Afgan Mülteciler Zor Durumda 222 izlenme - 4 yıl önce Ülkelerindeki Karışıklardan Kaçarak Türkiye’ye Sığınan Ve Birleşmiş Milletler Tarafından İlimize Gönderilen Afgan Mohammedi Ailesinin Zor Olan Hayatı 13 Yaşındaki Emran’ın Trafik Kazası Geçirmesiyle Daha Da Zor Hale Geldi. Mohammadi Ailesi Şimdi Bir Yandan Emran’ın İlaç Ve Beslenme Masraflarını Karşılamaya Çalışırken Bir Yandan Hastaneye Olan Yaklaşık 43 Bin Liralık Borcu Da Nasıl Ödeyeceğini Düşünüyor
Sekste Veren Taraf Kadın Değil Erkektir 02:21
Sekste Veren Taraf Kadın Değil Erkektir 353 izlenme - 3 yıl önce Verdin mi? Sözü ne kadar doğru sekste alan ve veren var mı?
Zor Durumda Kalınca Ben 00:06
Zor Durumda Kalınca Ben 227 izlenme - 4 yıl önce Zor Durumda Kalınca Ben
Çöp Kutusunu Rüzgara Karşı Taşımakta Bir Hayli Zorlanan Çocuk 00:45
Çöp Kutusunu Rüzgara Karşı Taşımakta Bir Hayli Zorlanan Çocuk 42 izlenme - 1 yıl önce Çöp kutusu taşımak bir insana ne kadar zorluklar çıkarabilir demeyin! Bu ufaklık belki de hayatında bundan zor bir durumla karşılaşmamış olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Menora Yehova & Vodece & Fergan Koç & Hesap & İhsan Yılmaz - Zor Durum 03:20
Menora Yehova & Vodece & Fergan Koç & Hesap & İhsan Yılmaz - Zor Durum 30 izlenme - 5 yıl önce B11'in Müzik Videosu, Sergilenen 'zor Durum. © 2012 B11 Records. Beat: Nadal