Hoşgeldiniz!

zor soru

Dünyanın En Zor Sorusu 00:06
Dünyanın En Zor Sorusu 5.610 izlenme - 2 yıl önce Çok Zor
Dünyanın En Zor Sorusu Zeka Seviyen Yeterse Cevapla ! 03:54
Dünyanın En Zor Sorusu Zeka Seviyen Yeterse Cevapla ! 219 izlenme - 2 yıl önce Soruyu yorum yazarak cevaplayın Facebook : https://www.facebook.com/lifelock2 İşte Soru: Bir adam yıllar boyu Almanya'da bir bankada çalışmış ve emekli olmasına yakın artık yurda dönmeye karar verdiği gün felekten bir gün çalalım diye bara gitmiş.Barda içkisini içerken karşısına çok güzel bir bayan oturmuş bizim ki kadına hayran kalıp hemen garsonu çağırıp kağıda tanışabilir miyiz mesajını yazdıktan sonra garsonla kadına göndermiş. Kadın kağıdı almış okumuş adama imalı bir bakış attıktan sonra kağıdın arkasına birşeyler yazıp tekrar adama göndermiş.. Devamı Video'da...
Basit Görünümlü Zor Soru 01:52
Basit Görünümlü Zor Soru 239 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bu günkü testimiz görsel açıdan oldukça değişik bir test.Aman dikkatli olun.videodaki gölün alanını iyi hesap edin.Biraz matematik sorusuna benzese de çarpım tablosunu bilmenize gerek yok.beyninizde alarma çalabilir.beyninizden gelen veri iyi değerlendirin ve depolayın.Göl simülasyonu testimiz başlasın.dizi film tadında sahte arap kanalında iyi seyirler.
Beyaz Tv Spikerinden Kediciği Zora Sokan Soru 06:23
Beyaz Tv Spikerinden Kediciği Zora Sokan Soru 180 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın kediciklerini programına konuk alan Tahir Sarıkaya, "İslam dininde çıplak fotoğraf sergilemek var mıdır?" sorusuyla kediciklere zor anlar yaşattı.
Nihat Hatipoğluna Göz Yaşları İçinde Sorulan Soru 01:40
Nihat Hatipoğluna Göz Yaşları İçinde Sorulan Soru 19 izlenme - 4 ay önce Bir kadın izleyici, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 'na 'Oğlum öldürüldü. İnsan öldürmenin öbür tarafta affı var mı?' diye sordu. İşte Nihat Hatipoğlu'nun cevabı... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kız Arkaşım Zor Soru Sorunca Ben 00:06
Kız Arkaşım Zor Soru Sorunca Ben 78 izlenme - 2 yıl önce Kız Arkaşım Zor Soru Sorunca Ben - yeni vine
Birand'dan Zor Soru: 'başbakan Erdoğan'dan Korkuyor Musunuz?' 01:17
Birand'dan Zor Soru: 'başbakan Erdoğan'dan Korkuyor Musunuz?' 134 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Kanal D'de yayınlanan 32. Gün programında Mehmet Ali Birand'ın sorularını yanıtladı.
Şafak Sezer'e Zor Soru! Öyle Bir Çuvalladı Ki 00:35
Şafak Sezer'e Zor Soru! Öyle Bir Çuvalladı Ki 36 izlenme - 3 yıl önce Şafak Sezer'e Zor Soru! Öyle Bir Çuvalladı Ki
Davutoğlu'nun Canlı Yayında Yanıt Vermediği Soru 03:27
Davutoğlu'nun Canlı Yayında Yanıt Vermediği Soru 14 izlenme - 2 yıl önce Allah sevgisi İslam'daki manevi hayatın temelidir. Müslümanların kalplerini Allah sevgisiyle dolduran, müzikli ve müziksiz birbirinden kıymetli ilahileri dinleyin.