Hoşgeldiniz!

zoraki

Zoraki Kral Fragman 02:27
Zoraki Kral Fragman 22.234 izlenme - 6 yıl önce Kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen Kral VI. George, kekemelik sorununu yenmek için Lionel Logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
Zoraki Koca 01:02
Zoraki Koca 13.235 izlenme - 11 yıl önce Zoraki Koca fragman
Yabancı Sinema Zoraki Kral Trt 1'de 00:36
Yabancı Sinema Zoraki Kral Trt 1'de 9.724 izlenme - 6 yıl önce Orijinal Adı: The King's Speech yönetmen: Tom Hooper oyuncular: Helena Bonham Carter, Colin Firth, Geoffrey Rush, Michael Gambon, Guy Pearce, Timothy Spall, Derek Jacobi, Jennifer Ehle, Simon Chandler, Claire Bloom, Tim Downie, Harry Sims, Anna Reeve Cook, Sean Talo, Dick Ward, Mark Barrows konu: Kardeşinin Feragat Etmesiyle Gönülsüz Bir Şekilde Tahta Geçen Kral Vı. George, Kekemelik Sorununu Yenmek İçin Lionel Logue Adlı Bir Konuşma Terapisti Tutar.
Burak Özçivit Vs Özlem Yılmaz 01:50
Burak Özçivit Vs Özlem Yılmaz 18.154 izlenme - 11 yıl önce burak özçivit ve özlem yılmaz imza günü çengel köy maxi city
Burak Özçivit Ve Özlem Yılmaz İmza Günü 02:43
Burak Özçivit Ve Özlem Yılmaz İmza Günü 10.097 izlenme - 11 yıl önce burak,özlem,ümlü
zoraki tatil 02:26
zoraki tatil 6.202 izlenme - 10 yıl önce
Giderim Bu Diyardan 04:35
Giderim Bu Diyardan 8.597 izlenme - 10 yıl önce
Zoraki Düello 01:45
Zoraki Düello 7.747 izlenme - 9 yıl önce
zoraki kaza 00:07
zoraki kaza 3.994 izlenme - 9 yıl önce dikkatli kullansanıza
Zoraki Prens 03:01
Zoraki Prens 3.712 izlenme - 9 yıl önce zoraki prens
zoraki tatil 00:55
zoraki tatil 3.622 izlenme - 10 yıl önce zoraki tatil
Zoraki İkili Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
Zoraki İkili Türkçe Altyazılı Fragman 4.119 izlenme - 6 yıl önce Bela geliyorum demez! Zoraki İkili filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
barış akarsu.. gördüğüme sevindim.. 05:09
barış akarsu.. gördüğüme sevindim.. 2.321 izlenme - 9 yıl önce mustafa kızıldağ.. semih toros.. nuri bübek.. kamera ramazan kucun..
Zoraki Misafir Fragman 02:19
Zoraki Misafir Fragman 1.018 izlenme - 5 yıl önce Zoraki Misafir Fragman
Salur Kazan: Zoraki Kahraman – Fragman (9 Haziran’da Sinemalarda!) 02:30
Salur Kazan: Zoraki Kahraman – Fragman (9 Haziran’da Sinemalarda!) 254 izlenme - 1 yıl önce Salur Kazan: Zoraki Kahraman Dede Korkut Hikayeleri, senarist ve yönetmen Burak Aksak yorumuyla yeniden hayat buluyor! Eski zaman masallarına bir yolculuk yapan filmde macera ve kahkaha hiç bitmiyor. Salur, kötü adamlar tarafından esir alınan sevdiklerini kurtarabilecek mi? Peki esir alınan oba halkı kötü adamları alt edebilecek mi? Salur Kazan: Zoraki Kahraman’da hepimizin bildiği masallar mizahi ve modern bir dille yeniden karşımıza çıkıyor. BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql www.facebook.com/dedekorkutbkm www.twitter.com/dedekorkutbkm www.instagram.com/bkmonline www.youtube.com/bkmonline Açık Büfe Kanalına ABONE OL: https://goo.gl/Th4vDu BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH
Sinema - Salur Kazan: Zoraki Kahraman 02:14
Sinema - Salur Kazan: Zoraki Kahraman 235 izlenme - 1 yıl önce - Filmin fragmanı İSTANBUL - Burak Aksak'ın yazıp yönettiği, Mahir İpek, Devrim Yakut, Salih Kalyon ve Erdal Tosun'un oynadığı Dede Korkut Hikayeleri'ni mizahi yönden ele alan Salur Kazan: Zoraki Kahraman sinema severlerle buluşuyor.
zoraki kral the king's speech  fragman 02:27
zoraki kral the king's speech fragman 856 izlenme - 8 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
Gurup Anılar Dönmez Olsun 05:14
Gurup Anılar Dönmez Olsun 1.026 izlenme - 11 yıl önce bitanecik aşkıma
almost heroes 00:30
almost heroes 518 izlenme - 8 yıl önce
the king's speech 1 fragmanı 02:43
the king's speech 1 fragmanı 517 izlenme - 7 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
zoraki tatil fragmanı - tivibu 00:36
zoraki tatil fragmanı - tivibu 576 izlenme - 8 yıl önce her noelde tatile çıkarlar ama bu yıl sis yüzünden pek uzağa gidemediler. şimdi onları hareketli bi gün bekliyor ayrı telden çalan babalar anneler sürekli didişen kardeşler kontrolden çıkmış çocuklar ve bir günde tam 4 noel ziyareti.
Zoraki Pepee Şarkısı Ezberleyen Baba 01:04
Zoraki Pepee Şarkısı Ezberleyen Baba 220 izlenme - 4 yıl önce Evet videodaki abimiz çocuklarının zoruyla, çocukları için pepee şarkısını ezberlemiş, kendine has da bir yorum katmış seslendirirken. yalnız bizim abiden öncelikli ricamız çocukları için pepee şarkısı felan ezberlemek yerine o elindeki sigarayı bırakması... (ohaa lan sosyal mesaj da verdim sonunda bir video açıklamasında)
Zoraki Radikal – (2012) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:56
Zoraki Radikal – (2012) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 338 izlenme - 5 yıl önce Haluk Bilginer’in Kate Hudson, Kiefer Sutherland ve Liev Schreiber gibi Hollywood yıldızlarıyla birlikte yer aldığı ‘Zoraki Radikal’ filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayında! Pakistan’lı bir adam Wall Street’te başarıyı yakalamanın peşinde koşmaktadır. Kendini beklenmedik bir şekilde Amerikan Rüyası’nın , bir düşmanlık krizinin ve ailesinin sürekli çağrısının arasında sıkışmış bulur . Wall Street ve , Amerikan rüyasının beklediğimiz ya da düşündüğümüzün aksine o pembe ve hayal dolu görünümünün ardında aslında bir çok vazgeçiş ve geride bırakmayı gerektirdiğini , aslında bu başarının bir çok şeyi de kaybetmek olduğunun üzerinde duruyor film. Filmin yönetmenliğini Mira Nair yapmış , başrollerini ise Liev Schreiber, Kate Hudson ve Kiefer Sutherland paylaşıyor.
zoraki tatil (2008) numan / sinemadayiz.com 02:26
zoraki tatil (2008) numan / sinemadayiz.com 163 izlenme - 9 yıl önce zoraki tatil film fragmani
the king's speech 3 fragmanı 00:46
the king's speech 3 fragmanı 262 izlenme - 7 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
the king's speech 4 fragmanı 00:46
the king's speech 4 fragmanı 234 izlenme - 7 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
the king's speech 2 fragmanı 02:43
the king's speech 2 fragmanı 224 izlenme - 7 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
Zoraki İkili - On The Other Side Of The Tracks - Türkçe Altyazılı Fragman 02:19
Zoraki İkili - On The Other Side Of The Tracks - Türkçe Altyazılı Fragman 195 izlenme - 6 yıl önce Bela geliyorum demez! "Zoraki İkili" 3 Mayıs'ta Sinemalarda! 430 milyon dolar hasılatıyla tüm dünyada fırtınalar estiren Can Dostum'un yıldızı Omar Sy'in merakla beklenen yeni filmi aksiyon dolu bir komedi. Birbirlerine tamamen zıt karakterler olan iki dedektifin komik maceralarını anlatan filmde Omar Sy, varoş mahallelerde görev alan Osman adında bir polisi canlandırıyor. Osman peşinde olduğu bir kumar çetesini yakalamak için bir takım dalaverelerle kendini suç departmanının şefi olmak üzere olan seçkin bir polis François'nın ortağı yapar. Tek amacı suya sabuna dokunmadan üstlerine doğru imajı vermek olan François'nın şimdi terfisi konusunda önünde tek bir engel vardır: Burnunu her şeye sokan Osman. Küçük bir çetenin peşinde olduğunu zanneden bu uyumsuz ikili istemeden de olsa zamanla kendilerini ülkenin en büyük suç ağını çökertmek için giriştikleri bir maceranın ortasında bulacaktır.
the king's speech 5 fragmanı 00:43
the king's speech 5 fragmanı 184 izlenme - 7 yıl önce kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen kral vı. george kekemelik sorununu yenmek için lionel logue adlı bir konuşma terapisti tutar.