Hoşgeldiniz!

Zorluklar Videoları İzle

Yazın Büyük Göğüslü Kadınların Yaşadığı Zorluklar 01:26
Yazın Büyük Göğüslü Kadınların Yaşadığı Zorluklar 18.989 izlenme - 2 yıl önce Kadınların yaşadığı zorluklardan biride büyük göğüslermiş. Büyük göğüslü kadınlar yazın hangi zorlukları yaşadıklarını gelin hep birlikte izleyelim.
Görme Engelli İnsan Şakası ile Düşündürdü 02:38
Görme Engelli İnsan Şakası ile Düşündürdü 173 izlenme - 10 ay önce Rémi Gaillard görme engelli numarası yaparak düşündürmeye devam etti. Engelli insanların günlük hayattaki karşılaştığı zorluklara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Remi, her zaman olduğu gibi yine en gerçekçi şakalardan birisine imza attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 01:23
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 226 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de Kenan Erçetingöz'ün Yüz Yüze programına konuk olan Irmak Atuk, Survivor'da kadın olmanın nasıl olduğunu açıklamış. Adada 3 ay boyunca regl olamadığını söylemiş. Bu duruma en çok da güzide üyelerimizden Ataol'un üzüleceğini düşünmekteyim. Ayyhh cınım yhaaa yasıkkk...
sokak çocukları yetenekli sesler 01:50
sokak çocukları yetenekli sesler 173 izlenme - 2 yıl önce güzel sesinin yanında sempatik tavırlarıyla ilgi odağı olan barış herkesi sesiyle büyülüyor gerçekten sesi çok güzel-yetenekli bu cocuğun elinden tutulmalı egitim verilmeli
Zorluklar Ve Yaşam 10:24
Zorluklar Ve Yaşam 256 izlenme - 7 yıl önce zorluklar ve yaşam
Tuvalet Eğitimi Sırasında Ne Tür Zorluklar Çıkabilir? 02:21
Tuvalet Eğitimi Sırasında Ne Tür Zorluklar Çıkabilir? 47 izlenme - 2 yıl önce
Çocukla uçak yolculuğu esnasında karşılaşılan zorluklar nelerdir? 03:06
Çocukla uçak yolculuğu esnasında karşılaşılan zorluklar nelerdir? 13 izlenme - 2 yıl önce Uçak yolculuğunun en zor kısmı çocuğun ağlaması. Bunun en büyük sebebi ise uçuş sırasındaki basıncın canlarını yakmasını engelleyemiyor olmaları. Çocuğunuz uçuş sırasında olacakları önceden bilirse bunu bir oyun gibi görür ve kendini daha rahat hisseder. Beraber yolculuk yaptığınız diğer yetişkin kişi ile ayrı sıralarda oturmak ise dönüşümlü olarak dinlenme imkanı sunar.
Çocukla uçak yolculuğu öncesinde karşılaşılan zorluklar nelerdir? 02:23
Çocukla uçak yolculuğu öncesinde karşılaşılan zorluklar nelerdir? 11 izlenme - 2 yıl önce Hamilelikte uçak yolcuğuna çıkarken zorluklar havaalanında başlar. Çocukla sıra beklemekten kaçınmak için online check-in yapmak yararlı oluyor, onun dışında sizinle beraber yolculuk yapan kişiyle dönüşümlü olarak sıra beklemek de hayatı kolaylaştırıyor.