Hoşgeldiniz!

zorunlu

Barbie Zorunlu Temizlik - Oyuncini 04:08
Barbie Zorunlu Temizlik - Oyuncini 103.823 izlenme - 5 yıl önce Barbie Zorunlu Temizlik Adlı Oyunu
Barbie Zorunlu Temizlik 04:08
Barbie Zorunlu Temizlik 22.485 izlenme - 4 yıl önce Barbie Zorunlu Temizlik adlı oyunu oynamak için tıklayınız http://www.oyuncini.com/barbieoyunlari/barbiezorunlutemizlik.html
Norveç'te Kadınlara Zorunlu Askerlik Getirilmesi 00:56
Norveç'te Kadınlara Zorunlu Askerlik Getirilmesi 2.712 izlenme - 2 yıl önce Alınan karar doğrultusunda 19 yaşını dolduran Norveçli kadınlar da erkekler gibi askerlik hizmetini yerine getirmek için ilgili birimlere teslim olacak. Zorunlu askerlik hizmetini yerine getiren kadın ve erkekler karma yatakhanelerde kalacak.
İhsan Eliaçık - Namaz Kılmak Zorunlu Değildir 01:38
İhsan Eliaçık - Namaz Kılmak Zorunlu Değildir 3.302 izlenme - 3 yıl önce Gezici tayfanın imamı İhsan Eliaçık, yine milletin kafasını kırıştırmaya soyundu.. Sünnetten bihaber olan Eliaçık, "Kıldığınız namazlar sizi kurtarmaz" dedi. Devamında ise "Bugün camilerde yapılan ibadet değildir. Kur'an'a göre namaz ibadet değildir. Nüsuk'tur. Yani ritüeldir. Tekrarlanan bir harekettir. Müslümanların bunu yapması istenmiştir. Kitapta da emredilmiştir. Hac gibi, namaz gibi, abdest gibi, oruç gibi ritüeller, menasikler, nüsuklar, tekrar edilen hareketler vardır islamda. Bunlara dinlerde ritüel denir. Ritüellerde sembolizm esastır. Buradan çıkan şeyler ibadettir. Yani camide ritüel icra edersiniz. Oradan bir ilham bir ruh alırsınız. Gidersiniz hayatın içinde ibadet edersiniz." diyerek radikalde çığır açtı.
Ateizm Derneği - Zorunlu Din Derslerinin Kaldırılsın 06:37
Ateizm Derneği - Zorunlu Din Derslerinin Kaldırılsın 2.305 izlenme - 2 yıl önce 19.09.2014 tarihinde, CNN Türk'te Ateizm Derneği adına Tolga İnci'nin katıldığı "Şirin Payzın'la 360 Derece" programının kaydıdır.
zorunlu aport kurzhaar bölüm 1   limnili 07:08
zorunlu aport kurzhaar bölüm 1 limnili 4.755 izlenme - 7 yıl önce zorunlu aport kurzhaar mahmut limnili tarafından
zorunlu aport kurzhaar bölüm 2 limnili 08:04
zorunlu aport kurzhaar bölüm 2 limnili 4.675 izlenme - 7 yıl önce zorunlu aport kurzhaar mahmut limnili tarafından
zorunlu aport kurzhaar bölüm 3 limnili 06:37
zorunlu aport kurzhaar bölüm 3 limnili 4.554 izlenme - 7 yıl önce zorunlu aport kurzhaar mahmut limnili tarafından
Karamandan Mübadele ile Göç Ettirilen Ortodoks Türkleri 04:18
Karamandan Mübadele ile Göç Ettirilen Ortodoks Türkleri 1.946 izlenme - 2 yıl önce Mübadele ile Anadolu'dan Yaklaşık 193.000 Karamanlı olmak üzere toplam 1.250.000 Türk Ortodoks Yünanistan'a ; yaklaşık 200.000 Müslüman'da Anadolu'ya zorunlu olarak gönderilmiştir. Anadolu nüfusunun ekonomik olarak en üretken kesimi olan Türk Ortodokslarının, zorunlu olarak gönderilmesi; bilgi, beceri ve girişimcilik ruhunun da gitmesi demekti. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulduğu yıllarda ki bu kayıp, devlet eliyle zengin olma yolunu açmış ve gerçek anlamda ulusal burjuvazi yaratılamamıştır.
İlber Ortaylı - Osmanlıca Bir Dil Değildir 10:41
İlber Ortaylı - Osmanlıca Bir Dil Değildir 1.245 izlenme - 3 yıl önce Canımız ciğerimiz Prof. Dr. İlber Ortaylı hocamız zorunlu Osmanlıca dersi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ortaylı: "Liselerde Osmanlıca'yı öğretebilecek yeteri kadar hoca yok. Osmanlıca'nın öğretilmesinde ciddiyet görmüyorum." dedi ayrıca videoda harika tespitler de var iyi seyirler.
cliff von bockhöft zorunlu aport  mahmut64. 02:05
cliff von bockhöft zorunlu aport mahmut64. 1.499 izlenme - 7 yıl önce cliff von bockhöft zorunlu aport yaparken
askeri helikopter zorunlu iniş yaptı 01:48
askeri helikopter zorunlu iniş yaptı 1.485 izlenme - 7 yıl önce askeri helikopter zorunlu iniş yaptı
Belene 4 (TRT - 1987) 01:07:25
Belene 4 (TRT - 1987) 528 izlenme - 3 yıl önce Belene 1987 yılında TRT 1'de yayımlanmaya başlanmış dört bölümlük Tarihî Türk dizisi, yönetmenliğini Hüseyin Karakaş üstlenmiştir. Bulgaristan'da 1984-1989 yılları Türkler'e yapılan baskıları ve Belene adasındaki sürgün ve işkenceli Belene Kampı'nı anlatan bir Türk dizi.
Zorunlu Hayat Belgesel - Devlet Zoruyla Köylerini Bosaltilan Kürt Halki-Resul 56:48
Zorunlu Hayat Belgesel - Devlet Zoruyla Köylerini Bosaltilan Kürt Halki-Resul 635 izlenme - 7 yıl önce zorunlu hayat belgesel - devlet zoruyla köylerini bosaltilan kürt halki-resulargis@hotmail.com
Ülkenizde Zorunlu Askerlik Sistemi Var mı? - Turistlerle Röportajlar 01:19
Ülkenizde Zorunlu Askerlik Sistemi Var mı? - Turistlerle Röportajlar 169 izlenme - 2 yıl önce Yerli Yersiz sorularda turistlere ülkelerinde askerlik sistemi olup olmadığını sorduk. Askerlik sisteminin yurt dışında nasıl olduğunu merak ediyorsanız bu röportaj tam size göre:)
Liselerde Zorunlu Ders Olan Osmanlıca Dersi 03:18
Liselerde Zorunlu Ders Olan Osmanlıca Dersi 249 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da devam eden Milli Eğitim Şurası'nda liseleri ilgilendiren çok önemli bir karar alındı. Zorunlu derslerin arasına Osmanlı Türkçesi'de katıldı. Buna göre lise talebeleri branş farklılığı olmaksızın yeni eğitim yılında Osmanlıca görecek.
Tarafsız Bölge   1 Şubat 2016 01:56:28
Tarafsız Bölge 1 Şubat 2016 315 izlenme - 2 yıl önce Rusya’nın ikinci hava ihlali… Cenevre görüşmeleri... Türkmenlerin zorunlu göçü... IŞİD’ın Şam’daki saldırıları ve Cizre’deki yararlılar tartışması… Ahmet Hakan gündemin başlıklarını sordu, Doç.Dr. Ahmet Kasım Han, Prof.Dr.Yaşar Hacısalihoğlu, Emekli Diplomat Ünal Çeviköz ve Doç.Dr.Erdinç Yazıcı Tarafsız Bölge’de tartıştı
Ateizm Derneği, Zorunlu Din Derslerinin Kaldırılmasını İstiyor 06:37
Ateizm Derneği, Zorunlu Din Derslerinin Kaldırılmasını İstiyor 147 izlenme - 3 yıl önce 19.09.2014 tarihinde, CNN Türk'te Ateizm Derneği adına Tolga İnci'nin katıldığı "Şirin Payzın'la 360 Derece" programının kaydıdır.
2010 Öğretmen Affına Destek 03:42
2010 Öğretmen Affına Destek 447 izlenme - 8 yıl önce henüz ellerinde yazılmamışken kaderim nereye böyle? bakanlığın üstüne doğan güneş gibiydi gelişin iki çift söz etmedik affa umut bağladık yalan mı söyle? o kadar çok mecburum bu affa o kadar da acele gel bu sene gel bu sene yaşanacak çok şey var bu sene gel bu sene gel bu sene hepimizi mutlu et bu sene henüz ellerinde yazılmamışken kaderim nereye böyle? biter mi hiç hasretin deli eder beni bu gidişin seni ne çok özledim bekledim yollarını hasretle böyle o kadar çok mecburum bu affa o kadar da acele gel bu sene gel bu sene yaşanacak çok şey var bu sene gel bu sene gel bu sene hepimizi mutlu et bu sene
Adnan Oktar A9 Tv 01:28
Adnan Oktar A9 Tv 15 izlenme - 3 ay önce İngilizce’nin zorunlu yabancı dil olarak okutulması gerekli mi?
Rapy Zeplin - Zorunlu İşler 2010 03:12
Rapy Zeplin - Zorunlu İşler 2010 229 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası için www.facebook.com/rapyzindirme linki http//www.dosya.tc/dosya/pjwhpz/rapyzeplin-zorunlu__ler.mp3.html
Ateizm Dernegi - Allah Var da Biz mi İnanmıyoruz 04:14
Ateizm Dernegi - Allah Var da Biz mi İnanmıyoruz 119 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'e konuk olan Ateizm Derneği Başkanı Tolga İnce, zorunlu din dersleri hakkında açıklamada bulundu. CNN Türk ekranlarında Şirin Payzın'ın bugünkü konuğu Ateizm Derneği Başkanı Tolga İnce oldu. Payzın'ın son zamanlarda tartışma konusu olan zorunlu din dersleriyle ilgili sorusunu cevaplayan İnce, ilginç bir çıkış yaptı. ALLAH VAR DA BİZ Mİ İNANMIYORUZ Din dersleri konusunda 16 yaşına kadar muafiyet tanınması gerektiğini söyleyen İnce, okullarda okutulan din dersi kitaplarından bahsetti. "9.sınıf din dersi kitaplarında Ateizm tanımı yapılıyor. 'Allah'ı inkar edenler' olarak bahsediliyor, bizden" diyen İnce, "Yani sanki var, biz inkar ediyoruz. Açıkça ortada biz inkar ediyormuşuz gibi. Kitaplar tarafsız değil özetle" diye konuştu.
Gebelik Boyunca Yaptırılması Gereken Testler Nelerdir? 01:48
Gebelik Boyunca Yaptırılması Gereken Testler Nelerdir? 97 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/gebelik-boyunca-yaptirilmasi-gereken-testler-nelerdir/ Gebelik boyunca yaptırılması gereken testlerin neler olduğu hakkında uzman görüşü almaya ne dersiniz? Gebelik testleri bebeğin anne karnında sağlıklı gelişimini gözlemlemek açısından oldukça önemlidir. İhmal edilmemesi gereken bu testler hem süreç boyunca içinizin rahat olmasını sağlayacak, hem de bebeğinizin sağlığını tehdit edebilecek risk faktörlerini ortadan kaldırmakta yararlı olacaktır. İşte, gebelik süreci içinde yaptırılması gereken testler… Prof. Dr. Teksen Çamlıbel anlatıyor.
Serebral Palside Kısıtlayıcı Hareket Tedavisi 01:46
Serebral Palside Kısıtlayıcı Hareket Tedavisi 107 izlenme - 4 yıl önce Fizyoterapist Doç. Dr. Gönül Acar, doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/uzman/detay/doc-dr-gonul-acar/469
Ünlü Sporcudan Zorunlu Basın Toplantısı 01:27
Ünlü Sporcudan Zorunlu Basın Toplantısı 57 izlenme - 3 yıl önce Super Bowl'da mücadele edecek Seattle Seahawks'un yıldızı Marshawn Lynch, final maçı öncesi zorunlu olan medya görevini yine çok konuşulacak şekilde yerine getirdi.
İş Güvenliği Halen Zorunlu Mu, İş Güvenliği Aşamaları, Kobilerde İş Güvenliği // Vlog10 20:01
İş Güvenliği Halen Zorunlu Mu, İş Güvenliği Aşamaları, Kobilerde İş Güvenliği // Vlog10 7 izlenme - 2 yıl önce Kanala Abone OLUN https://goo.gl/oPHrVX İş Güvenliği halen zorunlu mu, İş Güvenliği Aşamaları, KOBİLERDE İş Güvenliği // VLOG10 İş Güvenliği VERİMLİLİKTİR! Arabada VLOG Çeken Adam Vlog Serisi 10 İş Güvenliği denildiğinde artık insanların kafası çokça karışmış durumda. İş Güvenliği halen zorunlu mu, sorusu çokça geliyordu; Buna istinaden VLOG'larımdan bir tanesini de buna ayırdım. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu http://goo.gl/KIZAfQ 4857 Sayılı İş Kanunu İşverenler İş Güvenliği Uzmanı olamaz ancak e-sertifika ile 10'dan az çalışanı olan AZ TEHLİKELİ firma sahipleri ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'nin açömış olduğu sertifika programından yararlanarak kendi firmasında UZMAN ihtiyacını giderebilir. Güncel İş Güvenli Mevzuatı Kitabını SATIN AL http://goo.gl/IdOJM3 İş Sağlığı ve Güvenliği Aşamaları; Temel İş Güvenliği Eğitimi, Risk Analizi, Acil Durum Eylem Planlaması, İSG Katip Sİstemi Önemli, ihmal etmeyiniz! İş Güvenliği Ekipmanlarınızın CE ve EN Standartlarına DİKKAT EDİNİZ! 1 TEMMUZ 2016 SONRASI İŞ GÜVENLİĞİ DEĞİŞİKLİKLERİ http://goo.gl/rmLsqa İŞ GÜVENLİĞİ DEDİKLERİ! http://goo.gl/9qUf1R *** *** *** *** *** *** *** *** *** Güncel İş Güvenliği Mevzuatı http://goo.gl/KIZAfQ 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ilgili Yönetmelikler ve Bağlantılı Kanunlarla Avukatlar, İSG Profesyonelleri, İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve İşyeri Sağlık Personelleri, İşverenler, İşveren Vekilleri ve Mühendisler için hazırlanmıştır. Kullandığım Kamera : GoPro Hero4 İzlemekte olduğunuz videoları sizlere faydalı olmak için hazırlıyorum, Beğenin, Paylaşın, Yorum yazın ki daha faydalı içerik ve konularda bilgileri sizlerle paylaşma imkanı bulalım. Hasan YILDIZ kimdir? Hasan YILDIZ, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu, parçacık fiziği ile ilgileniyorum, ama o benle ilgilenmiyor. İş Zekası Uzmanı, ODTÜ BM/CE,Y. İGU, Genç Girişimci, TOplum Gönüllüsü, Sosyal Medyacı, Düzenli Tüketici, Kapsül Mimarı, KOBİ Koçu, Bilgi İşçisi az yazar çok konuşur herşeye rağmen Fizikçi. [BLOG'umu Takip Edin] http://hasanyildiz.com [Facebook Sayfam] http://facebook.com/hasanyildiz84 [Twitter'dan Takip Edin] http://twitter.com/hasanyildiz84 [INSTAGRAM Hesabım] http://instagram.com/hasanyildiz84 [LinkedIN] http://www.linkedin.com/in/hasanyildiz84 [G+ Çerçeveler] http://plus.google.com/u/0/+HasanYILD... İstek, Görüş ve önerilerinizi yorum ile iletebilirsiniz. Aksi belirtilmedikçe, Videoların tüm telif hakları şahsıma aittir. Yazılı izin olmadan gerçekleşen kullanımlarda Hukuk Danışmanım gerekli prosedürleri ivedilikle başlatma hakkına sahiptir.
AA Gün Özeti Akşam 14.01.2015 05:08
AA Gün Özeti Akşam 14.01.2015 12 izlenme - 3 yıl önce *Ahmet Davutoğlu: "Mal bildirimi zorunlu olacak" dedi... -Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Yalçın Akdoğan, "Yüce Peygamberimize atfen şekiller yayınlayarak Müslümanların kutsallarını hiçe sayanlar açık bir tahrik ve provokasyon içindedir" ifadelerini kullandı.
Mal Bildirimi Zorunlu Olacak 05:38
Mal Bildirimi Zorunlu Olacak 6 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu, mal bildiriminin yüksek mahkeme başkanı ve üyeler, siyasi partilerin grup başkanvekilleri ve yöneticileri ile radyo-TV yetkilileri için zorunlu olacağını söyledi.