Hoşgeldiniz!

Züğürt Videoları İzle

Züğürt Ağa - 1985 (105 Dakika) 01:41:24
Züğürt Ağa - 1985 (105 Dakika) 50.658 izlenme - 2 yıl önce Haraptar adlı köyün haşmetli ağası (Şener Şen) her gün yeni bir kan isteyen babası Abdoyla yaşadığı yörede egemenliğini sürdürürken her şey tersine gelişir. Yanaşmalarının küçük kızıyla gerdeğe giren baba yaşamını yitirir. Köylüler ağanın ürünlerini çalıp satarlar. Kuraklık nedeniyle topraklarını da baraj yapmak isteyen politikacılara satarak kendini kente atan ağa burada da tutunamayacaktır. Karısına varıncaya kadar herkesin terk ettiği ağaya sadık kalan yalnızca yanaşmanın kızı Kiraz'dır. Şener Şen'in kendini aştığı ve aynı zamanda belki de yüz defa izlemiş olduğum en baba filmini sizlere sunmaktan gurur duyuyorum sayın site sakinleri
Züğürt Ağa Filminin Gerçeği (1969) 02:55
Züğürt Ağa Filminin Gerçeği (1969) 2.059 izlenme - 3 ay önce Arşivini açan TRT 1969 yılına ait görüntülerinde olduğu galeri'de köyünü satan ağa haberini sizlerle paylaşıyoruz efendim.
Bir Oyu İkiniz Verdiyseniz Benim Oyum Nereye Gitti 00:51
Bir Oyu İkiniz Verdiyseniz Benim Oyum Nereye Gitti 8.537 izlenme - 3 yıl önce Türkiye bugün seçimlere giderken baş rolünü Şener Şen'in oynadığı 'Züğürt Ağa' filminden seçimle ilgili bir sahne. Türkiye bugün yoğun ve yorucu geçen seçim maratonunun sonuna geliyor. 1 aydan fazladır ülke gündeminin başında oturan yerel seçimler 30 Mart itibariyle başladı. Sandıkların açılıp oyların açıklanması akşam saatlerini bulur. Hazır herkesin tek gündemi seçim sonuçlarıyken Türk Sinemasının temel taşlarından biri olan ve Şener Şen'in üstün bir performans sergilediği Züğürt Ağa Filmindeki seçim sahnesini sizlerle paylaşalım. Züğürt Ağa'nın köyden tek oy aldığını öğrendiği ve iki yalakasının o tek oy benim oyum demesine karşılık tarihe geçen "Bir oyu ikiniz verdiniz de benim oyum nereye gitti" repliğini geçtiği sahne.
züğürt ağa domates sahnesi 01:59
züğürt ağa domates sahnesi 10.663 izlenme - 6 yıl önce
Şener Şen - Domates 01:25
Şener Şen - Domates 2.479 izlenme - 2 yıl önce Şener Şen'in Beyaz Show'da Züğürt Ağa'daki efsane sahneyi canlandırdığı hallerini izliyoruz.
Züğürt Ağa Final Sahnesi 02:23
Züğürt Ağa Final Sahnesi 1.528 izlenme - 2 yıl önce Türk sinema tarihinin en baba filmlerinden olan Züğürt Ağa'nın, insanı çok derinlerden vuran son sahnesi... Ağa'nın, çizmelerini sattıktan sonra giydiği kıytırık terliğin içinde ayak parmaklarını büzüştürmesiydi belki de beni vuran... Ya da o güne kadar el attığı bütün işleri yüzüne gözüne bulaştıran ve hayatta en iyi bildiği işten, çiğ köfteden para kazanması ve başarılı olmasının verdiği mutluluk ve gururla yürümesiydi... Ayrıca, filmin sonundaki fon müziğini bulana veya getirene yüz bin lira vericiim :)
züğürt ağa - şener şen banyo sahnesi 01:04
züğürt ağa - şener şen banyo sahnesi 3.438 izlenme - 7 yıl önce
Züğürt Ağa - Benim 1 Oyum Nereye Gitti 01:18
Züğürt Ağa - Benim 1 Oyum Nereye Gitti 1.294 izlenme - 3 yıl önce Züğürt Ağa seçim
Züğürt Ağa - Domates 07:37
Züğürt Ağa - Domates 808 izlenme - 2 yıl önce Züğürt Ağa filminin meşhur "domatesli" bölümü
Züğürt Ağa Soundtrack - Atilla Özdemiroğlu 01:22
Züğürt Ağa Soundtrack - Atilla Özdemiroğlu 885 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam tarihinin gelmiş geçmiş en kaliteli filmleri arasında gösterebileceğimiz , Şener Şen'in büyük oyunculuğu ile hafızalarımıza kazınmış Yavuz Turgul İmzalı "Züğürt Ağa" filminin kendisi kadar mükemmel film müziğini sizlere sunmaktan onur duyarım...
Aynı Hatunu Dikizlemek - Züğürt Ağa 00:54
Aynı Hatunu Dikizlemek - Züğürt Ağa 1.292 izlenme - 2 yıl önce Züğürt Ağa denince aklımıza ilk gelen şeylerden birisi muhakkak Şener Şen'in Babası rolünde oynayan Bahri Selin'in ''ben garı istirem'' repliğidir. Bu sahnede ise babanın ve oğulun talihsiz bir şekilde aynı garıyı istemesine şahit oluyoruz . izliyoruz efenim...
Kekeş Salman - Erdal Özyağcılar 16:19
Kekeş Salman - Erdal Özyağcılar 568 izlenme - 2 yıl önce Nesli Çölgeçen yönetiminde 1985 Kadri Yurdatap yapımı; "Züğürt Ağa" isimli filmde Erdal Özyağcılar'ın oyunculuğuyla "Kekeş Salman" karekteri.
Benim Oy Nereye Gitti? - Züğürt Ağa 01:09
Benim Oy Nereye Gitti? - Züğürt Ağa 75 izlenme - 2 ay önce Yıllar önce bile muazzam mesajlar vermeyi başaran yapım 'Züğürt Ağa'dan bize çokta uzak olmayan bir kısmı izliyoruz.
Kimdir Bu Gavat - Züğürt Ağa 00:44
Kimdir Bu Gavat - Züğürt Ağa 734 izlenme - 2 yıl önce Azgınlık ve bunamanın verdiği etkiyle Abdo Ağa, oğlunu rezil eder. Aslında o da farkındadır. Olmuşlar ve olacakların önünde durmak mümkün değildir. Diğer Züğürt Ağa içerikleri için; http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=züğürt+aÄŸa
Züğürt Ağa - Haraptar Market 03:29
Züğürt Ağa - Haraptar Market 1.280 izlenme - 2 yıl önce Züğürt ağa filminin en komik sahnelerinden biri de marabası tarafından dolandırıldıktan sonra elde avuçta kalan buğdayı ve köyü yok pahasına satıp ticaret hayatına atılan züğürt ağa'nın işlettiği haraptar market macerası. İşte şener şen ve kahyanın sakarlıkta sınır tanımayan market işletmecilik örneği.
Ölürem Kızlar Naz Eyleme - Züğürt Ağa 01:04
Ölürem Kızlar Naz Eyleme - Züğürt Ağa 785 izlenme - 2 yıl önce Şener Şen abimizin 'züğürt ağa' filminde ablamızın kese atarken çığırdığı repliktir. Ben hatırlamam filmin çıkış tarihini ama yaşıma kadar replik gelmiştir.
Züğürt Ağa - Benim Oy Nereye Gitti? 01:23
Züğürt Ağa - Benim Oy Nereye Gitti? 913 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen'den oy sahnesi
Züğürt Ağa: Benim Oy Nereye Gitti 01:23
Züğürt Ağa: Benim Oy Nereye Gitti 731 izlenme - 3 yıl önce Cennetten Tabu Ayarlamışam .
Zügürt Ağa - Çık Üstüme Kır Kemiklerimi 00:32
Zügürt Ağa - Çık Üstüme Kır Kemiklerimi 718 izlenme - 2 yıl önce 1985 Nesli Çölgeçen filmi Züğürt Ağa'nın aklımda kalan birkaç sahnesinden biri. İzlerken takatten düşmeyin.
Çatlak Komedi - Züğürt Ağa Seçim Sonuçlarını Değerlendiriyor 00:56
Çatlak Komedi - Züğürt Ağa Seçim Sonuçlarını Değerlendiriyor 583 izlenme - 3 yıl önce Çatlak Komedi - Züğürt Ağa Seçim Sonuçlarını Değerlendiriyor
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 01:23
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 610 izlenme - 3 yıl önce Cennetten Tapu Veren Şeyh - Züğürt Ağa
Meclis'te Fire Polemiği - Züğürt Ağa Versiyon 00:29
Meclis'te Fire Polemiği - Züğürt Ağa Versiyon 286 izlenme - 1 yıl önce TBMM’deki dünkü oylamada yaşanan fire polemiği akıllara Züğürt Ağa filminin o sahnesini getirdi. İşte Şener Şen’în unutulmaz filminin sahnesi.
Elini Öptüm Kıçını Da Mı Öpem? 00:46
Elini Öptüm Kıçını Da Mı Öpem? 356 izlenme - 2 yıl önce Şener Şen, nam-ı diğer; apdo ağanın oğlu züğürt ağa, yağmur duasına çıkmak için şıha ricada bulunuyor...
Karı İstiremmm! 07:10
Karı İstiremmm! 356 izlenme - 2 yıl önce Züğürt Ağa filminden seçmece görüntüler.
Cennetten Tapu - Züğürt Ağa 01:37
Cennetten Tapu - Züğürt Ağa 619 izlenme - 2 yıl önce Yavuz Turgul'un yazıp Nesli Çölgeçen'nin yönettiği, Şener Şen'in başrolünü üstlendiği, müziklerini Atilla özdemiroğlu'nun yaptığı unutulmaz ve türk sinemasının klasiklerinden Züğürt Ağa filminin günümüze de ayna tutan trajikomik sahnelerinden ''cennetten tapu'' sahnesi.
Züğürt Ağa (Film Müziği) 01:24
Züğürt Ağa (Film Müziği) 366 izlenme - 3 yıl önce 1985 yapımı Nesli Çölgeçen filmi Züğürt Ağa'nın Attila Özdemiroğlu tarafından bestelenen müziklerinden ana tema müziği. Filmde Şener Şen, Erdal Özyağcılar ve Nilgün Nazlı başrolde oynamıştı.
Züğürt Ağa (fragman) 03:38
Züğürt Ağa (fragman) 252 izlenme - 2 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi türk filmlerinden züğürt ağa' nın fragmanı. Olsa da izlesek
1985'de Vizyona Giren Filmler 09:31
1985'de Vizyona Giren Filmler 193 izlenme - 2 yıl önce Vietnam gazisi Rambo'nun serinin 2.filmi Rambo II,Mel Gibson'lu Mad Max serisinin son filmi Mad Max III,Yavuz Turgul'un yazıp yönettiği Şener Şen'in tek başına götürdüğü Züğür Ağa,darbe sonrası sosyal mesaj içerikli film serilerine eklenen Bu İkiliye Dikkat ve Adı Vasfiye o yıl vizyondaydı.
Züğürt Ağa - Domates Sahnesi 01:59
Züğürt Ağa - Domates Sahnesi 347 izlenme - 3 yıl önce Züğürt Ağa - Domates Sahnesi
1985 Model Metrobüs! 00:18
1985 Model Metrobüs! 206 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler 1985 yapımı Züğürt Ağa filminden. O zamanki adı ile “tercihli yol” sistemi aynı bugünkü metrobüs sisteminde olduğu gibi çift şerit olarak belediye otobüslerinin hizmetinde. İstanbul’da tercihli yollar sanırım 90’lı yılların ortalarında kaldırıldı. 2007 yılında belediyenin müthiş çözümü olarak, tabi ki daha gelişmiş otobüslerle ve Metrobüs adı ile yine devreye girdi. Eşeği önce kaybettirip sonra buldurmak hala işe yarıyor. Büyükşehir çalışıyor ama vatandaş ikmalde.