Hoşgeldiniz!

züğürt ağa

Züğürt Ağa Filminin Gerçeği (1969) 02:55
Züğürt Ağa Filminin Gerçeği (1969) 3.280 izlenme - 12 ay önce Arşivini açan TRT 1969 yılına ait görüntülerinde olduğu galeri'de köyünü satan ağa haberini sizlerle paylaşıyoruz efendim.
züğürt ağa domates sahnesi 01:59
züğürt ağa domates sahnesi 13.209 izlenme - 6 yıl önce
Bir Oyu İkiniz Verdiyseniz Benim Oyum Nereye Gitti 00:51
Bir Oyu İkiniz Verdiyseniz Benim Oyum Nereye Gitti 9.236 izlenme - 4 yıl önce Türkiye bugün seçimlere giderken baş rolünü Şener Şen'in oynadığı 'Züğürt Ağa' filminden seçimle ilgili bir sahne. Türkiye bugün yoğun ve yorucu geçen seçim maratonunun sonuna geliyor. 1 aydan fazladır ülke gündeminin başında oturan yerel seçimler 30 Mart itibariyle başladı. Sandıkların açılıp oyların açıklanması akşam saatlerini bulur. Hazır herkesin tek gündemi seçim sonuçlarıyken Türk Sinemasının temel taşlarından biri olan ve Şener Şen'in üstün bir performans sergilediği Züğürt Ağa Filmindeki seçim sahnesini sizlerle paylaşalım. Züğürt Ağa'nın köyden tek oy aldığını öğrendiği ve iki yalakasının o tek oy benim oyum demesine karşılık tarihe geçen "Bir oyu ikiniz verdiniz de benim oyum nereye gitti" repliğini geçtiği sahne.
Şener Şen - Domates 01:25
Şener Şen - Domates 2.871 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen'in Beyaz Show'da Züğürt Ağa'daki efsane sahneyi canlandırdığı hallerini izliyoruz.
Züğürt Ağa Final Sahnesi 02:23
Züğürt Ağa Final Sahnesi 3.494 izlenme - 3 yıl önce Türk sinema tarihinin en baba filmlerinden olan Züğürt Ağa'nın, insanı çok derinlerden vuran son sahnesi... Ağa'nın, çizmelerini sattıktan sonra giydiği kıytırık terliğin içinde ayak parmaklarını büzüştürmesiydi belki de beni vuran... Ya da o güne kadar el attığı bütün işleri yüzüne gözüne bulaştıran ve hayatta en iyi bildiği işten, çiğ köfteden para kazanması ve başarılı olmasının verdiği mutluluk ve gururla yürümesiydi... Ayrıca, filmin sonundaki fon müziğini bulana veya getirene yüz bin lira vericiim :)
Züğürt Ağa - Domates 07:37
Züğürt Ağa - Domates 1.277 izlenme - 3 yıl önce Züğürt Ağa filminin meşhur "domatesli" bölümü
züğürt ağa - şener şen banyo sahnesi 01:04
züğürt ağa - şener şen banyo sahnesi 3.515 izlenme - 8 yıl önce
Züğürt Ağa - Benim 1 Oyum Nereye Gitti 01:18
Züğürt Ağa - Benim 1 Oyum Nereye Gitti 1.365 izlenme - 4 yıl önce Züğürt Ağa seçim
Ölürem Kızlar Naz Eyleme - Züğürt Ağa 01:04
Ölürem Kızlar Naz Eyleme - Züğürt Ağa 1.598 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen abimizin 'züğürt ağa' filminde ablamızın kese atarken çığırdığı repliktir. Ben hatırlamam filmin çıkış tarihini ama yaşıma kadar replik gelmiştir.
Kekeş Salman - Erdal Özyağcılar 16:19
Kekeş Salman - Erdal Özyağcılar 937 izlenme - 3 yıl önce Nesli Çölgeçen yönetiminde 1985 Kadri Yurdatap yapımı; "Züğürt Ağa" isimli filmde Erdal Özyağcılar'ın oyunculuğuyla "Kekeş Salman" karekteri.
Aynı Hatunu Dikizlemek - Züğürt Ağa 00:54
Aynı Hatunu Dikizlemek - Züğürt Ağa 1.727 izlenme - 3 yıl önce Züğürt Ağa denince aklımıza ilk gelen şeylerden birisi muhakkak Şener Şen'in Babası rolünde oynayan Bahri Selin'in ''ben garı istirem'' repliğidir. Bu sahnede ise babanın ve oğulun talihsiz bir şekilde aynı garıyı istemesine şahit oluyoruz . izliyoruz efenim...
Züğürt Ağa Soundtrack - Atilla Özdemiroğlu 01:22
Züğürt Ağa Soundtrack - Atilla Özdemiroğlu 1.106 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam tarihinin gelmiş geçmiş en kaliteli filmleri arasında gösterebileceğimiz , Şener Şen'in büyük oyunculuğu ile hafızalarımıza kazınmış Yavuz Turgul İmzalı "Züğürt Ağa" filminin kendisi kadar mükemmel film müziğini sizlere sunmaktan onur duyarım...
Züğürt Ağa - Haraptar Market 03:29
Züğürt Ağa - Haraptar Market 1.885 izlenme - 3 yıl önce Züğürt ağa filminin en komik sahnelerinden biri de marabası tarafından dolandırıldıktan sonra elde avuçta kalan buğdayı ve köyü yok pahasına satıp ticaret hayatına atılan züğürt ağa'nın işlettiği haraptar market macerası. İşte şener şen ve kahyanın sakarlıkta sınır tanımayan market işletmecilik örneği.
Kimdir Bu Gavat - Züğürt Ağa 00:44
Kimdir Bu Gavat - Züğürt Ağa 984 izlenme - 3 yıl önce Azgınlık ve bunamanın verdiği etkiyle Abdo Ağa, oğlunu rezil eder. Aslında o da farkındadır. Olmuşlar ve olacakların önünde durmak mümkün değildir. Diğer Züğürt Ağa içerikleri için; http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=züğürt+aÄŸa
Züğürt Ağa - Benim Oy Nereye Gitti? 01:23
Züğürt Ağa - Benim Oy Nereye Gitti? 1.107 izlenme - 4 yıl önce Şener Şen'den oy sahnesi
Zügürt Ağa - Çık Üstüme Kır Kemiklerimi 00:32
Zügürt Ağa - Çık Üstüme Kır Kemiklerimi 970 izlenme - 3 yıl önce 1985 Nesli Çölgeçen filmi Züğürt Ağa'nın aklımda kalan birkaç sahnesinden biri. İzlerken takatten düşmeyin.
Züğürt Ağa: Benim Oy Nereye Gitti 01:23
Züğürt Ağa: Benim Oy Nereye Gitti 766 izlenme - 4 yıl önce Cennetten Tabu Ayarlamışam .
Elini Öptüm Kıçını Da Mı Öpem? 00:46
Elini Öptüm Kıçını Da Mı Öpem? 484 izlenme - 3 yıl önce Şener Şen, nam-ı diğer; apdo ağanın oğlu züğürt ağa, yağmur duasına çıkmak için şıha ricada bulunuyor...
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 01:23
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 742 izlenme - 4 yıl önce Cennetten Tapu Veren Şeyh - Züğürt Ağa
Çatlak Komedi - Züğürt Ağa Seçim Sonuçlarını Değerlendiriyor 00:56
Çatlak Komedi - Züğürt Ağa Seçim Sonuçlarını Değerlendiriyor 607 izlenme - 4 yıl önce Çatlak Komedi - Züğürt Ağa Seçim Sonuçlarını Değerlendiriyor
Benim Oy Nereye Gitti? - Züğürt Ağa 01:09
Benim Oy Nereye Gitti? - Züğürt Ağa 158 izlenme - 11 ay önce Yıllar önce bile muazzam mesajlar vermeyi başaran yapım 'Züğürt Ağa'dan bize çokta uzak olmayan bir kısmı izliyoruz.
Karı İstiremmm! 07:10
Karı İstiremmm! 451 izlenme - 3 yıl önce Züğürt Ağa filminden seçmece görüntüler.
Cennetten Tapu - Züğürt Ağa 01:37
Cennetten Tapu - Züğürt Ağa 770 izlenme - 3 yıl önce Yavuz Turgul'un yazıp Nesli Çölgeçen'nin yönettiği, Şener Şen'in başrolünü üstlendiği, müziklerini Atilla özdemiroğlu'nun yaptığı unutulmaz ve türk sinemasının klasiklerinden Züğürt Ağa filminin günümüze de ayna tutan trajikomik sahnelerinden ''cennetten tapu'' sahnesi.
Meclis'te Fire Polemiği - Züğürt Ağa Versiyon 00:29
Meclis'te Fire Polemiği - Züğürt Ağa Versiyon 295 izlenme - 2 yıl önce TBMM’deki dünkü oylamada yaşanan fire polemiği akıllara Züğürt Ağa filminin o sahnesini getirdi. İşte Şener Şen’în unutulmaz filminin sahnesi.
Züğürt Ağa (fragman) 03:38
Züğürt Ağa (fragman) 364 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi türk filmlerinden züğürt ağa' nın fragmanı. Olsa da izlesek
Züğürt Ağa (Film Müziği) 01:24
Züğürt Ağa (Film Müziği) 387 izlenme - 4 yıl önce 1985 yapımı Nesli Çölgeçen filmi Züğürt Ağa'nın Attila Özdemiroğlu tarafından bestelenen müziklerinden ana tema müziği. Filmde Şener Şen, Erdal Özyağcılar ve Nilgün Nazlı başrolde oynamıştı.
1985'de Vizyona Giren Filmler 09:31
1985'de Vizyona Giren Filmler 242 izlenme - 3 yıl önce Vietnam gazisi Rambo'nun serinin 2.filmi Rambo II,Mel Gibson'lu Mad Max serisinin son filmi Mad Max III,Yavuz Turgul'un yazıp yönettiği Şener Şen'in tek başına götürdüğü Züğür Ağa,darbe sonrası sosyal mesaj içerikli film serilerine eklenen Bu İkiliye Dikkat ve Adı Vasfiye o yıl vizyondaydı.
Züğürt Ağa - Domates Sahnesi 01:59
Züğürt Ağa - Domates Sahnesi 373 izlenme - 4 yıl önce Züğürt Ağa - Domates Sahnesi
1985 Model Metrobüs! 00:18
1985 Model Metrobüs! 230 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler 1985 yapımı Züğürt Ağa filminden. O zamanki adı ile “tercihli yol” sistemi aynı bugünkü metrobüs sisteminde olduğu gibi çift şerit olarak belediye otobüslerinin hizmetinde. İstanbul’da tercihli yollar sanırım 90’lı yılların ortalarında kaldırıldı. 2007 yılında belediyenin müthiş çözümü olarak, tabi ki daha gelişmiş otobüslerle ve Metrobüs adı ile yine devreye girdi. Eşeği önce kaybettirip sonra buldurmak hala işe yarıyor. Büyükşehir çalışıyor ama vatandaş ikmalde.
İsveç'te 02:06
İsveç'te "Züğürt Ağa" Filmi Gösterildi 12 izlenme - 5 ay önce İsveç'in başkenti Stockholm'de dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Komedi Film Festivali kapsamında "Züğürt Ağa" filmi gösterildi.