Hoşgeldiniz!

zuhur

Hz Mehdi İzmir’de Zuhur Edecek 02:33
Hz Mehdi İzmir’de Zuhur Edecek 1.042 izlenme - 1 yıl önce Hz Mehdi hangi ülkede Zuhur edecek Hz Mehdi UFO’ların hangi ülkede daha çok görülüyorsa o şehirde zuhur edecek Evet, UFO’lar çoğunlukla ege = İzmir’de görülüyor = Maya takvimi = yeni Başlangıç için Hz Mehdi'nin Zuhur edeceği yer olarak İzmir’i İşaret ediyor Şirince olarak Hesaplanan yer yanlış asıl Adres İzmir” Yüce Rabbimiz her bir millete Elçiler Resuller Nebiler göndermiştir Maya Uygarlığına da Giden Elçiler Taşlara Yazılmış tabletlerde gelecek olan Hz Mehdi’yi işaret etmiştir ve zuhur edeceği Ülke olarak Türkiye - Şehir Olarak da İzmir’i işaret etmiştir” 2012 yılını Vermelerin sebebi de Hz Mehdi - Mehdi Olduğunu ilk öğrendiği yılı temsil Etmektedir”
Bediuzzaman hazretleri'nin HzMehdi (as)'in, hicri 1400'de zuhur edecek (1 bolum) 03:33
Bediuzzaman hazretleri'nin HzMehdi (as)'in, hicri 1400'de zuhur edecek (1 bolum) 403 izlenme - 6 yıl önce Bediuzzaman hazretleri'nin HzMehdi (as)'in, hicri 1400'de zuhur edecek (1 bolum)
Tecavüz Sonucu Doğduğunu Öğrenen Zuhur 01:15
Tecavüz Sonucu Doğduğunu Öğrenen Zuhur 195 izlenme - 2 yıl önce Azerbaycan’da küçük yaşta annesi tarafından terk edilen ve bir aile tarafından yetiştirilen 20 yaşındaki ‘Zuhur’, katıldığı televizyon programında annesinin tecavüze uğrayınca konuşmaz olduğunu daha sonra kendisini dünyaya getirdiğini öğrenince yıkıldı. Zuhur, yıllar sonra annesi ile karşılaşmayı kabul etmedi, "Beni yetiştiren annem var. Ben bundan sonra o anneme evlat olamam" diyerek ağladı.
Hz. Mehdi (As)’ın Zuhurunu Avrupa Nasıl Karşılayacak 02:12
Hz. Mehdi (As)’ın Zuhurunu Avrupa Nasıl Karşılayacak 4 izlenme - 1 ay önce Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunu Avrupa nasıl karşılayacak?
Hz. Mehdi (As) Zuhur Ettiğinde İsrail Ve Tüm Dünyada Aynı Anda Ezan Okunacak, Şofar Çalınacak Ve 02:27
Hz. Mehdi (As) Zuhur Ettiğinde İsrail Ve Tüm Dünyada Aynı Anda Ezan Okunacak, Şofar Çalınacak Ve 8 izlenme - 4 ay önce Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde İsrail ve tüm dünyada aynı anda ezan okunacak, şofar çalınacak ve kiliselerde çan çalacak.
Tecavüz Sonucu Dünyaya Geldiğini 20 Yıl Sonra Öğrendi 00:59
Tecavüz Sonucu Dünyaya Geldiğini 20 Yıl Sonra Öğrendi 54 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'da küçük yaşta annesi tarafından terk edilen ve bir aile tarafından yetiştirilen 'Zuhur' adlı genç, katıldığı televizyon programında annesi ve geçmişi ile ilgili bilgileri öğrenince yıkıldı. Zuhur, annesinin tecavüze uğrayınca konuşmaz olduğunu daha sonra kendisini dünyaya getirdiğini öğrenirken, 'Beni yetiştiren annem var. Ben bundan sonra anneme evlat olamam' diyerek kendisini doğuran kadını görmek istemedi.
Hz Mehdi as’ın zuhuru yakın olduğu için Yemen’deki gibi olaylar artacaktır 04:54
Hz Mehdi as’ın zuhuru yakın olduğu için Yemen’deki gibi olaylar artacaktır 54 izlenme - 3 yıl önce Hz Mehdi as’ın zuhuru yakın olduğu için Yemen’deki gibi olaylar artacaktır Adnan Oktar’ın 26 Mart 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Mehdi Karadeniz’de Zuhur edecek 01:59
Mehdi Karadeniz’de Zuhur edecek 14 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Kemal'in Samsun'a çıkışı, 19 Mayıs 1919 tarihi 100 Yıl: Sonra 19 Mayıs 2019 tarihi = = = 2019 = = = ( Mehdi: kara denilen yerde zuhur edecek ( Karadeniz ) Mustafa kemal Atatürk bir sözünü unutmayın İstikbal göklerdedir
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhrundan önce bir yılda müthiş bir sıcak olacak demiştir 01:18
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhrundan önce bir yılda müthiş bir sıcak olacak demiştir 21 izlenme - 2 yıl önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhrundan önce bir yılda müthiş bir sıcak olacak demiştir. 2015 yılında bunu yaşadık.
FilmimHz Mehdi Zuhur için Miladi Saati bekliyor 00:49
FilmimHz Mehdi Zuhur için Miladi Saati bekliyor 17 izlenme - 1 yıl önce Hz Mehdi Zuhur için Miladi Saati bekliyor
Hz Mehdi Oruç Ayında Ramazan İsminde Zuhur Edecek 00:57
Hz Mehdi Oruç Ayında Ramazan İsminde Zuhur Edecek 16 izlenme - 1 yıl önce Hz Mehdi Oruç Ayında Ramazan İsminde zuhur edecek ( BAKARA Suresi 185. ayet ) Ramazan o aydır ki; insanlara kılavuz olan, iyi-kötü ayrımıyla hidayetten kanıtlar getiren BeğenDaha fazla ifade gösterYorum YapPaylaş
Hz Mehdi As İle İlgili Bilmediğiniz Hadisler 02:13
Hz Mehdi As İle İlgili Bilmediğiniz Hadisler 13 izlenme - 1 yıl önce Hz. Mehdi (as) ile ilgili bilmediğiniz hadisler Adnan Oktar’ın 14 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Hz. Ali (as): Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunda kadınlar özgür ve güvenlik içinde olacak 02:41
Hz. Ali (as): Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunda kadınlar özgür ve güvenlik içinde olacak 8 izlenme - 11 ay önce Hz. Ali (as): Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunda kadınlar özgür ve güvenlik içinde olacak.
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhurundan önce ilk Suriye toprakları viran olacaktır 00:32
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhurundan önce ilk Suriye toprakları viran olacaktır 12 izlenme - 1 yıl önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhurundan önce ilk Suriye toprakları viran olacaktır.
Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunda ahlakları olmayan (PKK) bir topluluk çıkacak, dinsiz bir liderleri 01:26
Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunda ahlakları olmayan (PKK) bir topluluk çıkacak, dinsiz bir liderleri 18 izlenme - 2 yıl önce Hz. Mehdi (as)’ın zuhurunda ahlakları olmayan (PKK) bir topluluk çıkacak, dinsiz bir liderleri (Öcalan) olacaktır.
Hz Mehdi Zuhur edince Hacda çıplak dolaşmayı yasaklayacak 00:38
Hz Mehdi Zuhur edince Hacda çıplak dolaşmayı yasaklayacak 12 izlenme - 1 yıl önce Hz Mehdi Zuhur edince Hacda çıplak dolaşmayı yasaklayacak Bayanların her yerini kapatıp Erkeklerin Mübarek topraklarda açılması yanlış ve günahtır . ( Enam suresi. 116: ayet ) Yeryüzündeki insanların çoğunluğuna uyarsan seni Allah yolundan saptırırlar. Sadece sanıya uyarlar onlar ve sadece saçmalarlar.
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde dinin dışında olanlar da ona inanacaklar 01:06
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde dinin dışında olanlar da ona inanacaklar 4 izlenme - 7 ay önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde dinin dışında olanlar da ona inanacaklar
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhur zamanında Romalılar ülkelerine gelen Araplara mülteci 00:46
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhur zamanında Romalılar ülkelerine gelen Araplara mülteci 8 izlenme - 1 yıl önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhur zamanında Romalılar ülkelerine gelen Araplara (mültecilere) saldırırlar.
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde insanlar onun gençliğine şaşıracaktır 00:40
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde insanlar onun gençliğine şaşıracaktır 3 izlenme - 5 ay önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde insanlar onun gençliğine şaşıracaktır.
Hz. Mehdi (as)’ın zuhuru halk O’nun geleceğinden tam ümidini kestiği anda olacaktır 02:59
Hz. Mehdi (as)’ın zuhuru halk O’nun geleceğinden tam ümidini kestiği anda olacaktır 3 izlenme - 6 ay önce Hz. Mehdi (as)’ın zuhuru halk O’nun geleceğinden tam ümidini kestiği anda olacaktır.
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur zamanında Müslümanlığını yaşayan kimse avucunda ateş tutan 01:06
Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur zamanında Müslümanlığını yaşayan kimse avucunda ateş tutan 6 izlenme - 1 yıl önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhur zamanında Müslümanlığını yaşayan kimse avucunda ateş tutan gibi olacaktır.
Hz Mehdi as’ın gelişinin gerçekleşen yüzlerce alametinin belgeleriyle anlatıldığı Adnan Oktar'ın yen 04:25
Hz Mehdi as’ın gelişinin gerçekleşen yüzlerce alametinin belgeleriyle anlatıldığı Adnan Oktar'ın yen 7 izlenme - 2 yıl önce Hz Mehdi as’ın gelişinin gerçekleşen yüzlerce alametinin belgeleriyle anlatıldığı Adnan Oktar'ın yeni kitabı çıktı Adnan Oktar’ın 29 Haziran 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Peygamberimiz (Sav): ‘hz. Mehdi (As)’ın Zuhurundan Önce Suikastler Çoğalacaktır 01:36
Peygamberimiz (Sav): ‘hz. Mehdi (As)’ın Zuhurundan Önce Suikastler Çoğalacaktır 2 izlenme - 6 ay önce Peygamberimiz (sav): ‘Hz. Mehdi (as)’ın zuhurundan önce suikastler çoğalacaktır.’
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Zuhur Zamanında Mısır Halkı, Şam Halkı Ülkesinden Kaçar Roma 00:41
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As)’ın Zuhur Zamanında Mısır Halkı, Şam Halkı Ülkesinden Kaçar Roma 5 izlenme - 1 yıl önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhur zamanında Mısır halkı, Şam halkı ülkesinden kaçar Romalılar bu toprakları yıkar.
Hz. Mehdi (As) Zuhur Ettiğinde Hz. Hızır (As) Yanında Olacaktır 02:10
Hz. Mehdi (As) Zuhur Ettiğinde Hz. Hızır (As) Yanında Olacaktır 3 izlenme - 1 yıl önce Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde Hz. Hızır (as) yanında olacaktır.
AdnanOktarA9TV170106thadistalebe 00:48
AdnanOktarA9TV170106thadistalebe 1 izlenme - 5 ay önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as)’ın zuhurundan önce talebelerinde Ashab-ı Kehf gibi bir uyku hali olacaktır.
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As) Zuhurundan Önce Batı Ümmetimin İçindeki Zayıf Kişilere Hakim 01:39
Peygamberimiz (Sav): Hz. Mehdi (As) Zuhurundan Önce Batı Ümmetimin İçindeki Zayıf Kişilere Hakim 3 izlenme - 1 yıl önce Peygamberimiz (sav): Hz. Mehdi (as) zuhurundan önce batı ümmetimin içindeki zayıf kişilere hakim olacak.
Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde insanların tavrı nasıl olacak 03:35
Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde insanların tavrı nasıl olacak 4 izlenme - 2 yıl önce Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde insanların tavrı nasıl olacak?
Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde Nur Suresi’nin 55. ayetini okuyacaktır 01:30
Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde Nur Suresi’nin 55. ayetini okuyacaktır 4 izlenme - 2 yıl önce Hz. Mehdi (as) zuhur ettiğinde Nur Suresi’nin 55. ayetini okuyacaktır.
Peygamberimiz (as) ‘Araplar birbirlerini feci şekilde öldürmedikçe Hz. Mehdi (as) zuhur etmez’ de 01:09
Peygamberimiz (as) ‘Araplar birbirlerini feci şekilde öldürmedikçe Hz. Mehdi (as) zuhur etmez’ de 3 izlenme - 2 yıl önce Peygamberimiz (as) ‘Araplar birbirlerini feci şekilde öldürmedikçe Hz. Mehdi (as) zuhur etmez’ demiştir.