Hoşgeldiniz!

zulmü alkışlayamam

Ertuğrul Erkişi - Zulmü Alkışlayamam Safahat 04:00
Ertuğrul Erkişi - Zulmü Alkışlayamam Safahat 96.997 izlenme - 6 yıl önce &yrmz&
Zulmü Alkışlayamam - Ertuğrul Erkişi [orjinal Klip] 04:00
Zulmü Alkışlayamam - Ertuğrul Erkişi [orjinal Klip] 17.770 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Timurtaş Hoca - Zulmü Alkışlayamam 01:27
Timurtaş Hoca - Zulmü Alkışlayamam 8.754 izlenme - 4 yıl önce Timurtaş Hoca - Zulmü Alkışlayamam
Zulmu Alkislayamam 04:00
Zulmu Alkislayamam 3.658 izlenme - 3 yıl önce zulmü alkışlayamam, zâlimi asla sevemem; gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem. biri ecdâdıma saldırdı mı, hattâ boğarım!.. - boğamazsın ki! - hiç olmazsa yanımdan koğarım. üç buçuk soysuzun ardında zağarlık yapamam; hele hak nâmına haksızlığa ölsem tapamam. doğduğumdan beridir âşıkım istiklâle, bana hiç tasmalık etmiş değil altın lâle! yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum! kanayan bir yara gördüm mü yanar tâ ciğerim, onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim! adam aldırma da geç git, diyemem aldırırım. çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım! zalimin hasmıyım amma severim mazlumu... irticâin şu sizin lehçede ma'nâsı bu mu?
Zulmü Alkışlayamam 04:01
Zulmü Alkışlayamam 3.862 izlenme - 6 yıl önce bedrisahin@msn.com
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sesinden Zulmü Alkışlayamam Şiiri 01:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sesinden Zulmü Alkışlayamam Şiiri 541 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzından mehmet akif ersoy'un yazdığı zulmü alkışlayamam isimli şiir mükemmel yorumlamış bu versiyonu ben özellikle çok beğendim sizlerle de paylaşmak istedim.
Zulmü Alkışlayamam - Mehmet Akif Ersoy 01:24
Zulmü Alkışlayamam - Mehmet Akif Ersoy 333 izlenme - 2 yıl önce O İstiklal Marşı'nın yazarı büyük üstad Mehmet  kif Ersoy'u Vefatının 76. Yılında Anıyoruz.Ve bir çok unutulmaz vatan sevgisi şiirlerinden biri olan Zulmü alkışlayamam şiirini hep beraber dinleyelim..
Önder Öz - Zulmü Alkışlayamam 02:24
Önder Öz - Zulmü Alkışlayamam 655 izlenme - 4 yıl önce Şiir
Zulmü Alkışlayamam - Ertuğrul Erkişi (Mehmet Akif Ersoy) 04:00
Zulmü Alkışlayamam - Ertuğrul Erkişi (Mehmet Akif Ersoy) 301 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Akif Ersoy'un muhteşem şiirini Ertuğrul Erkişi tarafından dinliyoruz. CHP zihniyetinin reklamı üstüne iyi gelir. Bu ülkede müslümanlara her türlü zulmü reva gören CHP şimdi "alkışlıyoruz" reklamı yapıyor. Biz de diyoruz ki "Zulmü alkışlamayız!" Bu ülkede sizin gibi din düşmanlarına meydan bırakırsak biz de namerdiz! Siz konuşursunuz AK Parti yapar. İyi dinlemeler. Sözlere kulak verin; "Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem. Biri ecdadıma saldırdımı, hatta boğarım! ... -Boğamazsın ki! -Hiç olmazsa yanımdan kovarım. Üç buçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam; Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam. Doğduğumdan beridir, aşığım istiklale; Bana hiç tasmalık etmiş değil altın lale! Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum! Kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim, Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim! Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım. Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım! Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu... İrticâın şu sizin lehçede ma'nâsı bu mu?"
Orçun Gümüşdal(Karal Ervah)-Zulmü Alkışlayamam(Meh 01:44
Orçun Gümüşdal(Karal Ervah)-Zulmü Alkışlayamam(Meh 750 izlenme - 8 yıl önce www.karalervah.com
Süper Şiir M. Akif 01:31
Süper Şiir M. Akif 292 izlenme - 6 yıl önce mehmet akif ersoy-zulmü alkışlayamam