Hoşgeldiniz!

Zuma

Angry Birds Zuma Oyununun Tanıtım Videosu 01:31
Angry Birds Zuma Oyununun Tanıtım Videosu 40.033 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/yetenek-oyunlari/angry-birds-zuma.html?oyunu=oyna Yetenek Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/yetenek-oyunlari/ Sevimli kuşumuzun oyunlarından bir yenisi olan Zuma Oyunu içerisinde keyifli zaman geçirebilecek olan siz oyuncularımız için bu videomuzu hazırlayarak sizlerin izlemesi ve nasıl oynanılacağına dair yardımcı olmak istedik.
Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 02:24
Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 49.727 izlenme - 2 yıl önce Türkiye de oyuncakları kullanarak eğitic videolr oluşturan bizler. Kendi çocuklarımızdan esinlendik. En popüler çizgi filmlerin oyuncaklarını eğitim meteriali olarak kullandık. Çocukları eğlendirerek eğitmenin yolu bu olsa gerek. Paw patrol ekibinin sevimli köpekçikleri Zuma,Chasee,Mashall,Skye,Rocky,Ruble ve köpekçiklerin lideri olan Ryder. Bu bölümde ATV Motora dönüşabilen motoru ile Ryder bütün köpekçikleri dolaşıp bize ayrı renkte olan herbirinin renklerini öğretiyor.Haydi sevgili akadaşlarım izleyelim. İzledikten sonra abone oup beni desteklemeyi unutmayın.
Çizgi Film - Paw Patrol - Rubble ve Chase  Jaguar XF  araba yapıyor 05:51
Çizgi Film - Paw Patrol - Rubble ve Chase Jaguar XF araba yapıyor 26.920 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli kahramanlar her zaman göreve ve başı sıkışanlara yardıma hazır! Sevgi. dostluk ve yardımlaşma gibi pozitif temalar işleyen içeriğe sahip oyuncaklarla oynayarak hazırlanmış bir video.Bebetürk ile anne babaların da gözdesi haline geldi.Paw Patrol Kahramanlarının ana karekterlerinden olan Chase ve Rubble araba yapıyorlar.Agresif tavır takınan Rubble Jaguar XF model aracı tek başına yapamayacağını anlıyor. Chase in kendine yönelttiği yardım talebini kabul ederek arabayı birlikte yapıyorlar. Tabiki Rubble yapım aşamasında eğlenceyide ihmal etmiyor. Şasi ve tekerlekleri birleştirerek kay kay yapıyor. Tamamladıkları arabayı hareket ettirmekten keyif alıyorlar.Yardımlaşmanın öneminide biz çocuklara anlatıyorlar. Her kahraman özel - dönüşen sırt çantası ile birlikte. Kahramanın üzerindeki düğmeyi açın, sırt çantasıının kurtarma aracına dönüşsün. Her figürde bir de çocukların takabileceği özel bir rozet geliyor. Çocuklar rozetlerini takıyor ve Paw Patrol takımının bir parçası oluyor... Sevilen çizgi dizi Paw Patrol oyuncakları şimdi Türkiye'de! Bu sevimli kahramanlar her zaman göreve ve başı sıkışanlara yardıma hazır!
  Efsanevi lider son yolculuğuna uğurlandı 00:44
Efsanevi lider son yolculuğuna uğurlandı 1.248 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika eski Devlet Başkanı Nelson Mandela, doğduğu Kunu köyünde düzenlenen törenin ardından defnedildi. On gün önce, 95 yaşında hayatını kaybeden Mandela için, Kunu’da düzenlenen törende çeşitli ülkelerden liderler, Mandela’nın arkadaşları ve aile fertleri konuşmalar yaptı. Güney Afrika bayrağına sarılı tabutunun önünde konuşan Mandela’nın torunu Nandi Mandela, büyükbabasının “eğlenceli, mizah duygusu gelişmiş bir insan” olduğuna dikkat çekti. Mandela, “Çocukluğunda çıplak ayakla okula giderdi fakat bu ülkedeki en yüksek makama ulaşmayı başardı,” dedi. Nelson Mandela’nın cezaevinden arkadaşı Ahmed Katrada ise, “kardeşini” kaybettiğini belirtti ve ekledi: “Bugün, hüzünlüyüz ama aynı zamanda gururumuz büyük. İçimizden biri, hem yaşamında hem de ölümünde, Güney Afrika halkını ve bütün dünyayı, tarihte eşi görülmemiş bir biçimde birleştirdi.” Güney Afrika Devlet Başkanı Jacob Zuma, Güney Afrika halkına kendini adamış bir özgürlük savaşçısının 95 görkemli yılı geride bırakarak aralarından ayrıldığını belirtti. Zuma, Mandela’nın özgürlüğe giden uzun yolculuğu sona erse de, kendi yolculuklarının devam ettiğini ve Mandela’nın mirasına sahip çıkacaklarını ifade etti. Konuşmaların ardından, Mandela’nın tabutu bir top arabasına konuldu. Askerler ve sivillerin eşlik ettiği top arabası, tabutu, naaşın defnedileceği tepeye götürdü. Mandela’nın cenazesi burada toprağa verildi.
Av Erşan Sarı Rara Modelsiz Motor 04:50
Av Erşan Sarı Rara Modelsiz Motor 1.483 izlenme - 8 yıl önce SÖZ-MÜZİK:AV.ERŞAN SARI YORUMLAYAN:ORHAN YILMAZER
Hindistan Fil Zuması Oyunu Nasıl Oynanır 03:13
Hindistan Fil Zuması Oyunu Nasıl Oynanır 251 izlenme - 4 yıl önce Nişan Oyunları http://www.oyunkolu.com/nisan-oyunlari/ Küçük ve sevimli bir fil hayvanımız ile renkli toplarımızı patlatabilmek renkli topları aynı renkler ile buluşturarak patlamalarını sağlayacak ve bölümleri tamamlayabileceksiniz.
Zuma 06:17
Zuma 90 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/zuma.htm, http://www.youtube.com/watch?v=O4l0vPaunIk sevilerek oynanan hatta bağımlılık yaratan zuma oyunun daha kolay bir versiyonu ama gayet zevkle oynanıyor. Aynı renkten topları bir arada tutmaya çalışarak 3 lü yada daha fazla gruplar halinde patlatmaya çalışıyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra START Butonuna tıklayın, ortadaki ayıcığı mouse ile yönlendirerek aynı renkli topları bir araya getirmeye çalışın. İyi eğlenceler..
Zuma Oyunları 00:29
Zuma Oyunları 132 izlenme - 5 yıl önce Zuma Oyunları
Zuma Oyunları 00:26
Zuma Oyunları 124 izlenme - 5 yıl önce Zuma oyunları son zamanlarda oldukça popüler. Çok seveceksiniz denemden geçmeyin.
Zuma Bölüm 1 06:09
Zuma Bölüm 1 111 izlenme - 5 yıl önce eğlencesine video çekiyorum iyi eğlenceler
Zuma Oyunları 00:19
Zuma Oyunları 108 izlenme - 5 yıl önce Zuma oyunu
Sihirbaz Zuma 01:15
Sihirbaz Zuma 46 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/sihirbazzuma.htm Sihirbaz zuma oyunumuzda gelen renkli topları hızlı bir şekilde eşleştirerek topların kaçmasını engellemelisiniz. Bunun için mouse'unuz ile aynı renkten topların en az 3 tanesinin birleşmesini sağlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Panda Zuma 2 01:20
Panda Zuma 2 36 izlenme - 3 yıl önce Panda zuma 2 oyununda oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken mouse kontrolü ile aynı renkteki balonları yan yana hizalamaktır. Üç aynı renkteki topu bir araya getirdiğinizde yok olacak ve size skor getirecektir. Topların azalmasını sağlayarak oyunu tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/pandazuma2.htm, http://www.youtube.com/watch?v=3c5yDIXw4TY
Kovboy Zuma 01:05
Kovboy Zuma 20 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kovboyzuma.htm Zumu oyunundaki amaç hepimizin bildiği üzere aynı renkte olan üç zuma topunu bir araya getirerek patlatmaktır. Bunun için yapmanız gereken mouse ile doğru topa nişan alarak atışınızı yapmak. Zuma topları bitiş deliğine girmeden oyunu tamamlamalısınız. İyi şanslar..