Hoşgeldiniz!

Zumba Dansı Videoları İzle

Zumba Dansı Kongresine Damga Vuran 6 Yaşındaki Audrey 03:03
Zumba Dansı Kongresine Damga Vuran 6 Yaşındaki Audrey 13.199 izlenme - 2 yıl önce Nadir görülen bir hastalığa sahip olan 6 yaşındaki Audrey Orlando'da katıldığı Uluslararası Zumba Dansı Konferasında yaptığı dansla izleyenleri büyüledi.
Zumba İle Yağlarınızdan Kurtulun 04:09
Zumba İle Yağlarınızdan Kurtulun 11.676 izlenme - 2 yıl önce Zumba Nedir? Zumba kendine özgü müzikleri ve ritimleri olan dans ve fitness egzersizidir. Zumba eğitmenleri tarafından kareografi hazırlanır ve eğitmen gruba yaptırılır. Sınıftakiler ise eğitmenin yaptıklarını yaparak dansa eşlik eder. Zumba yaparken kendinizi rahat hissedeceğiniz, terlememenizi sağlayacak kıyafetler tercih edebilirsiniz. Zumba için özel kıyafetler de var, isterseniz onları da tercih edebilirsiniz.
Mahmut Tuncer Styla - Zumba Dansı 11:07
Mahmut Tuncer Styla - Zumba Dansı 10.158 izlenme - 3 yıl önce This is Mahmut Tuncer Styla şarkısının klibi | Gülben Ergen Show'a konuk olan Mahmut Tuncer, Zumba dansı eğitim uzmanı Didem Zeybek ve ekibi ile birlikte zumba dansı yaptı.
Mahmut Tuncer Styla | Zumba Dansı | Gülben Show 11:07
Mahmut Tuncer Styla | Zumba Dansı | Gülben Show 1.664 izlenme - 3 yıl önce Mahmut Tuncer Styla | Zumba Dansı | Gülben Show
Zumba Dansı Kongresine Damga Vuran 6 Yaşındaki Audrey 03:03
Zumba Dansı Kongresine Damga Vuran 6 Yaşındaki Audrey 767 izlenme - 2 yıl önce Nadir görülen bir hastalığa sahip olan 6 yaşındaki Audrey Orlando'da katıldığı Uluslararası Zumba Dansı Konferasında yaptığı dansla izleyenleri büyüledi.
Manisaspor'da 01:45
Manisaspor'da 42 izlenme - 2 yıl önce Manisaspor'da "Zumba danslı" antrenman- Manisaspor, Elazığspor maçı hazırlarını "zumba dansı" ile sürdürdüMANİSA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Manisaspor, Elazığspor maçına "zumba dansı" ile hazırlandı.