Hoşgeldiniz!

2017'nin En Bomba Manşetleri

2017 de acısıyla tatlısıyla bitti. Biz "Tatlı haber okuyalım, tatlı konuşalım." diye pek teröre, savaşlara, ölümlere girmedik. Ama olay magazinse tabi yine bir lokma aldatma, biraz gözyaşı ve biraz da kıskançlık olsun diyoruz ve sizleri 2017'nin bize en çok "HAYDAAAA" dedirten magazin haberlerine alıyoruz.

Yılın En Boyu Posu Devrilesice Aldatmaları

Hatırlarsınız İşte Benim Stilim programıyla hayatlarımıza sızan Bahar&Nihal Candan kardeşler, Murat Boz ve Eser Yenenler'in adının karıştığı bu aldatma şüpheleri içeren haberde, Eser Yenenler'in evindeki bir partiden gece gece telaşla çıkan Candan kardeşler ve sonrasında Bahar Candan'ın "AAAYY ne alaka ya dondurma gibiyim ayrıca babam akademisyendir." tarzı alakasız yorumlarla olayı yalanlamaya bile tenezzül etmemesi, evlenmeyi düşünen Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin arasını açmıştı. Eser Yenenler "yuva yıkan adam" yaftasıyla sosyal medyada linç edilirken, Murat Boz ve Aslı Enver bir süre ayrı kalsa da tekrar bir araya gelmiş, sular durulmuştu.

Bu mideleri ağza getiren ensest skandalının başrollerindeyse sunucu ve manken Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı var. Yeğeni 14 yaşındaykenden beri sürdüğü iddia edilen ilişki Murat Başoğlu'nun da yeğeninin de evliliğini bitirdi. Ayrıca bakanlık da Murat Başoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Yüzyılın En Yüksek Sosyete Düğünü

Yılın değil yüzyılın düğünü, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğünü Eylül 2017'de Fransa'nın lüks sahil kasabası Saint Tropez'de gerçekleşti. 250 davetlinin katılımıyla gerçekleşen bu düğünün her detayı Şeyma Subaşı'nın Instagram hesabından canlı canlı takip edilebiliyordu. 

Davetlilerin ayrı, gelinin ayrı uçakla ulaşımının sağlandığı düğünün öncesinde Şeyma Subaşı'nı Saint Tropez'e taşıyan uçağın üstünde yazanlar dikkat çekti. "Sakin olun, gelin yolda" ve Acun ve Şeyma'nın baş harfleriyle süslenmiş uçak, "Açılın yoldan! Bu, bu yılın düğünü olacak!" diyordu zaten henüz düğün bile gerçekleşmemişken.

Yılın En "Senin O Gözlerini Oyarım!" Takipleşmesi

Empati kurmanın oldukça zor olduğu bir ilişkiden, daha içimizden biri bir ilişkiyle ilgili olan bir diğer 2017 dedikodusuna geçelim. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit de günümüzün delikanlı çiftlerinden olacak ki İranlı ve tescilli bir güzelin Burak Özçivit'e "şşşştt yakışıklıaaa yzşlm mı;)" tarzı bir yorumu, Fahriye bacımızın tepesinin tasını attırmaya yetti. Önce İranlı zavallı kadını erkeğinin Instagram'ından engelledi.

Sonra da "Senin saçını başını yolarım:) o benim, güle güle şekerim:)" alt metinli bir resim yayınladı hesabından. Ne diyelim, bu devirde yakışıklı kocalar da kolay elde tutulmuyor. Aferin Fahriye Evcen, arkandayız.

Yılın En "Illüminati" Birlikteliği

Geldik beynimizi durduk yere "Hayatta her şey mümkündür..., mümkün müdür?" sorularına boğan bir garip ilişkiye. Metin Hara'nın zaten kitaplarını okuyan ve bunu Instagram'ında da paylaşıp duran, "her okuduğuna böyle inanırsan ohooo" dediğimiz güzeller güzeli Victoria's Secret meleği Adriana Lima, en son İstanbul'a geldiğinde Metin Hara'yla tanışmak istemiş. Metin Hara da artık ne yaptıysa o görüşmelerinde, bağlamış kadını kendine. 

Böyle romantikliklere bile giriyorlar Instagram hesaplarında, ele güne karşı baya baya ilişkileri var. Bu ara ortalık "AYRILIYORLAR!" dedikodularıyla çalkalanıyor ama sonra bir gün geçiyor "EVLENİYORLAR MI?" haberleri patlayıveriyor bu sefer. Bizim kafamız karıştı valla, ne diyelim Allah akıl fikir versin...

Yılın En "Bu Fiyata Bu Çirkinlik de Pes!" Çizmesi

Eveeet geldik 30.000 TL'lik akıllara zarar görünüşü ve fiyatıyla zaten yeterince saçmayken, Demet Akalın'ın gidip bu Yves Saint Laurent marka çizme için sıraya girip, parayı basıp, korneaları zedeleyecek derecede parlayan bir elbiseyle kombinlemesine. Kadına da başta Hande Yener olmak üzere çok yüklendiler aslında. Şu çirkin çizmenin derdi de bizi gerdi. Nasıl etti, nasıl aldıysa almış, nasıl kombinlese olmayacak bu çizmeye de gitmiş bir senelik özel okul parası vermiş. Bence kendisi yanmıyorsa bu olanlara, kimseye laf düşmez.

Ayrıca koskoca moda ikonu, Vogue editörü Anna Wintour'ların başında gezdirdiği Rihanna bile kombinliyor ve yine de bir olmamışlık oluyorsa sorun çizmededir. Konu kapanmıştır. Kadınlar kadınları yerip durmasın, azıcık da desteklesin rica ediyoruz. 

Yılın En "Biz Bitti Demeden Bitmez" İlişkisi

Yılların bitemeyen aşkı yine alevlenmişti geçen aylarda. Selena Gomez ve Justin Bieber'ın 6 yıllık bir dargın bir barışık aşkında arada Selena The Weeknd'i harcamasaydı iyidi ama gençler birbirini beğenmiş bize mutluluklar dilemek düşüyor. Söylentilere göre, Selena Gomez'in ameliyat olacağı sıralarda dünya turunu iptal edip sevdiğinin yanına koşan Justin Bieber'la o zamanlar tekrar konuşmaya başlamışlar zaten.

Selena'nın annesi bu ilişkinin tekrar başladığını duyunca "Ay ben fena oluyorum." demiş hastaneye kaldırılmış haberlere göre. Cevap niyetine, “25 yaşındayım. 18 ya da 19 değilim. Sanırım kendim için doğru kararları verebilirim. Hayatımı etkilemiş insanları seviyorum. Justin da onlardan biri. Ben onunla büyüdüm ve onu yeniden yanımda görmek çok güzel.” diyor Selena Gomez bu ilişkinin bir bitip bir başlamasını soran muhabirlere. Bizce konu kilit.

Yılın En "Kilo da Alırım, Gündemde de Kalırım!" Kadını

29 yaşındaki Barbadoslu dünya starı Rihanna ne yapsa konuşuluyor, çünkü o bir bebek. Güçlü kadın imajını ve güzel yeşil gözlerini hiçbir şey gölgeleyemiyor. Kolay kilo alabilen bir yapıda olduğunu geçenlerde verdiği bir röportajda açıklamıştı. 

Instagram hesabında cesur kıyafetleriyle öyle güzel resimlerini paylaşıyor ki, boşuna dünya starı olunmuyor dedirtiyor insanlığa. Hollywood'un bu konuda çok acımasız bir dünya olduğunu biliyoruz ve güçlü kadın Rihanna, sadece Hollywood'a değil tüm dünyaya kafa tutuyor ve gerçekçi olmayan bu "zayıf kadın" standardını, pasif bir şekilde, sadece kendi olarak yıkıyor aslında.