Hoşgeldiniz!

Adriana Lima ve Metin Hara Cephesinden Son Gelişmeler

Adriana Lima
Baklava
İnstagram
Metin Hara
Miami
Adriana-lima-hamile-mi

Geçen yaz başlayan aşklarıyla Türkiye ve dünya gündemine oturan yazar ve "bilim adamı(!)" Metin Hara ve dünyaca ünlü Victoria's Secret meleği top model Adriana Lima'nın ilişkisi hız kesmeden sürüyor. Daha önce evlenecekleri iddiasına şu listemizde değinmiştik: Metin Hara ve Adriana Lima Muradına Eriyor mu? Son dönemlerde de yine ikili hakkında birçok gündem konusu varken hepsini bir başlıkta toplayalım dedik. Haydi Adriana Lima-Metin Hara ilişkisiyle ilgili bilgilenelim!

Adriana Lima'nın Kendini Türk Adetlerine İyice Kaptırması

Güzel top model Adriana Lima geçtiğimiz günlerde Instagram hikayesinden bir baklava görseli paylaştı. Formunu baklavaya borçlu olmasa iyi eder! 

Miami Sokaklarında Sarmaş Dolaş Olmaları

Lima ve Hara çifti Miami sokaklarında dudak dudağa gezdi. Metin Hara sevgilisi Adriana Lima'nın rüzgarın azizliğine uğramasını engellemek için eteğini tuttu.

"Adriana Lima Hamile" İddiaları

Miami sokaklarındaki fotoğraflarında bol bir kıyafet tercih eden ve yüzü hafif toplu görünen Adriana Lima'yla ilgili magazin yorumcuları durur mu "HAMİLE Mİ?" sorusunu yapıştırıverdiler. Belki de baklavalar yaramıştır...

Metin Hara'nın Bir Takipçisine Verdiği İnce Ayar

Metin Hara'nın Instagram hesabından aşkla ilgili paylaştığı bir paylaşıma "Abi bir şey soracağım kadınları tavlama diye bir kitap yaz tamam mı milyonlar satmazsa adam değilim" yorumunda bulunan bir takipçisine cevaben ince ince sosyal mesajlı şekilde ayar veren Metin Hara şunları yazdı: "Bu konu başlığı benim ne yaşam felsefeme ne de verdiğim mesaja uygun değildir guzel dostum. Ama hepimizin birlikte atabileceği adımlar, emek vermesi gereken alanlar var diye düşünüyorum. Erkekler: Kadınları "tavlanacak" mahluklar olarak görmek yerine kendimizi aşka layık olmaya adamak ilk adım olabilir... Kadınlar: Birbirlerine kadınlıkları üzerinden zorbalık yapmayı bırakabilir. Bu şekilde hep birlikte kadınlara "sahip olmak" yerine toplumsal olarak kadına şiddeti azaltmaya emek verebiliriz. Sevgiler dostum..."