Hoşgeldiniz!

Aleyna Tilki Estetiği Reddediyor Ama İşte Son Paylaşımı...

Aleyna Tilki
Estetik
İnstagram
Los Angeles
Sen Olsan Bari

17 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki'nin her paylaşımı olay oluyor. ABD'nin Kaliforniya eyaletine bağlı olan şehir Los Angeles'da dil eğitimi alan ve ardından Türkiye'ye geri dönen ünlü şarkıcının Instagram'daki son paylaşımları "Bu yaşta dudağına estetik mi yaptırdı?" sorularını tekrar gündeme getirdi.

Biraz da konuşulmak için bu paylaşımları yapıyor olduğu aşikar olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, daha önce de kendisine benzeyen yabancı kadınların resimlerini kendiymiş gibi paylaşmıştı. 17 yaşındaki şarkıcı Acun Ilıcalı'nın yarışma programı Yetenek Sizsiniz'le ünlenmişti...

İşte Aleyna Tilki'nin son paylaşımı ve önceki hali.

Daha önceki bu paylaşımı yine "Aleyna Tilki dudağına estetik mi yaptırdı?" sorularına sebep olmuştu fakat kendisi sosyal medya hesabından iddialara cevap olarak şunları belirtmişti; "Dudağa, parlak ruj sürmek, estetik mi sayılıyor. Yani yüzüme rujdan başka bir şey sürmüyorum bile. Bir de estetik mi yaptıracağım...Önceki hali sonraki hali yapmışsınız saçma. 16 yaşımda makyaj sıfırdı artık sadece hafif bir ruj v.s. sürebiliyorum ve büyüyorum da o da var."

Eğer bu fark bir ruj sürmekle oluyorsa, Aleyna Tilki takipçileriyle hangi ruju kullandığını da paylaşırsa çok büyük hayır işler.