Hoşgeldiniz!

Ayak Parmak Yapısına Göre Karakter Tahlili

Efendim bilim adamları uğraşmış, didinmiş, veriler toplamış ve bu verileri de değerlendirerek bir sonuç elde etmiş. Buna göre hangi ayak şeklinde sahipseniz, hangi tip insan olurmuşsunuz buyrun bakalım.

Roman Ayağı

Aslında en genel ayak tiplerinden biriymiş. Bu ayak tipine sahip olan kişiler biraz sosyal ve arkadaş canlısı oluyor. karizmatik ve iyi bir konuşmacı olduğu da muhakkak.

Kare Tipi Ayak

Bu tip ayağa sahip kişilerin güven veren, deneysel ve mükemmeliyetçiliğe önem veren, hata yapmak istemeyen kişiler olduğunu belirliyor bilim insanları.

Yunan Tipi Ayak

Sanatçı ve artistlerde çok görülen ayak tipiymiş. Bu ayak tipine sahip insanlar genelde hırslı, motive ve hedeflediği yolda giden kişiler. Kalabalığa hitap edebilen cesur kişiler.

Gergin Ayak

Sıralı parmak tipine sahip olan bu ayaklara sahip kişiler gizliliğe önem veren, her yaptığı işte ciddiyet ve resmiyet bulanlardır, kısacası ciddi kişiler.

Ayrılmaz Küçük Parmak

Güven veren ve dürüst kişilerdir. Sürekli değişiklikler yerine sağlamcı ve rut,n seven kişilerdir.

Ayrılabilen Küçük Parmak Sahibi

Bir önceki kişinin aksine rutini sevmeyen, maceracı kişiliklerdir hatta ve hatta stabil ortamlarda çabuk sıkılan tiplerdir.

Küçük Parmağı Yanda Olan Tip

Küçük parmağı her şeyden bağımsız, mini minnacık yanda takılan tiplerdir. Bu insanlar da parmakları gibi rahatsız tiplerdir. Özür dilerim ama kuzum siz sorunlu musunuz?

2 ve 3. Parmakları Arasında Boşluk Bulunan Ayak Tipi

Yine bu insanlar da bu iki parmağı gibi işine duygularını karıştırmayan, düzenli, her şeyi ayarında yaşayan tiplerdir.

3. Parmağı Yatık Tip

Son derece organize, ne yaptığını bilen, bulunduğu her durumdan bir şekilde çıkmayı başarabilen insanlardır.

2. Parmağın Altı Dar Olanlar

Relax insanlardır. Ortam ne olursa olsun zevk almaya bakar, çevresine güven veren kişilerdir.