Hoşgeldiniz!

Balık Etli, Feminist, Kezban, Bıyıklı ve Kolları Kıllı Kızların Bilmesi Gereken 17 Şey

Bıyıklı
Feminist
Kezban
Killi
Kız
Komik
Yerel

Hemen ben böyle biri değilim demeyin kızlar, Türkiye’de her kızın böyle olduğunu erkeklerden biliyoruz. Öyle ya, böyle olmasanız neden erkekler hemen hemen her gün bu kızlara bir şeyler söylesin ki? Ama dert etmeyin birazdan size böyle bir kızsanız neleri bilmeniz gerektiğini tek tek anlatacağım. Erkekler size neden böyle diyor, siz ne anlamalısınız, nasıl düşünmeli ve neler yapmalısınız, hepsi bu kısacık içerikte merak etmeyin.

Bir kere bunu kabul edeceksiniz, eğer bir erkek kolları kıllı bir Kezban olduğunuzu söylüyorsa öylesinizdir.

Bunu inkar etmeniz demek kilolu, kalın bacaklı ve düz götlü bir feminist olduğunuz anlamına da gelir ki o daha da fena.

Eğer herhangi bir erkeğin, herhangi bir duyusuna hitap etmiyorsanız ideal kadın değilsinizdir ve aşağılanmanız elzemdir, not edin.

Yani çok güzel, kılsız tüysüz, incecik, büyük memeli bir kadın olabilirsiniz, ama bir erkek istediğinde vermiyorsanız (!) kusura bakmayın ideal olamazsınız.

Sosyal medyada aşağılanmak sizin normalinizdir, eğer buna ses çıkarırsanız bu sıfatlarınızın yanına birçok olumsuz ek olacağını unutmamanız gerekir.

Feministlik kötü bir şeydir, herhangi bir konuda, bir erkeğe karşı haklı çıkmanız durumunda erkeğin bu sıfatı kullanarak sizi aşağılamaya çalışması onun en doğal hakkıdır.

En okumuş, yazmış, sözde en medeni erkek bile yeri geldiğinde sizi kadın olduğunuz için türlü şekillerde ekarte etmek isteyecektir, buna alışın.

Eğer herhangi bir mecrada erkekler tarafından taciz edilen, aşağılanan bir kadının yanında yer alırsanız Kezban olursunuz.

Vücudunuzun herhangi bir yerinde görünür, görünmez en ufak bir tüy, kıl, vs. bulunmamalıdır, kollarına ağda yapmayan bir kadınsanız hiç konuşmayın.

Düz götlü biri olabilirsiniz, hatta memeleriniz limon kadar olabilir, ancak bunları erkeklerin istediği standartlara getirmek için çabalamıyorsanız bu sizin ayıbınız!

Bir erkek 3 günlük fare ölüsü gibi kokabilir, ama sizin terlemeye, hele ki kıyafetinizin üzerinden terlediğinizi belli etmeye hiç hakkınız yok!

Bir erkek metroda, metrobüste, otobüste, vapurda, vs. 3 kişilik yer kaplayacak şekilde bacaklarını açarak oturma hakkına sahiptir, ancak siz oturmasını kalkmasını bilen edepli bir kız olmalısınız.

Bir erkeğe günaydın, merhaba, selam, vb. sözler söyleyip, hele bir de gülümsediyseniz ona ümit vermişsiniz demektir bu noktada o erkek üzerinizde her hakka sahiptir.

Erkeğin isteğini açık edinceye kadar kibar, reddedildikten sonraysa hayvanlaşabileceğini unutmayın, bunu hazmedemiyorsanız feminist bir Kezban’dan başka bir şey değilsiniz.

Sevişmede aslolan erkektir, önce onun ihtiyaçlarını, onun istediği şekilde gidermeli, ardından kaderinize razı gelmelisiniz.