Hoşgeldiniz!

Berrak Tüzünataç'ın Üslup Uyarısına Ntv'den Özür

Geçen hafta GQ dergisi tarafından gerçekleştirilen GQ Türkiye Men of The Year ödül töreninde Fi Çi dizisinden rol arkadaşı Ozan Güven'e ödülünü takdim eden Berrak Tüzünataç zarif ve duru stiliyle dikkat çekmişti. Biz de bu ödül törenini şu listemizle sizlerle paylaşmıştık: GQ Men Of The Year 2018 Kırmızı Halısına Yıldız Akını

 

Berrak Tüzünataç'ın bu görüntüsüyle ilgili gaf niteliğinde bir başlığa imza atan NTV Gündem ve Vogue Türkiye'nin Berrak Tüzünataç'ın stilini "davetkar" olarak nitelemesi önce Berrak Tüzünataç'ın takipçileri daha sonra da ünlü yıldızın kendisi tarafından tepki çekti.

Berrak Tüzünataç atılan başlığa Twitter hesabından şu tepkiyi verdi; “Basınımızda böyle bir üslup oldukça, başka bir tacizciye ihtiyacımız yok. Üslupla ilgili uyaran her cevap için teşekkürler, iyi ki varsınız.” 

Tüzünataç, Ntv Yaşam'ın aldığı tepkiler üstüne başlığı değiştirmesiniyse şu şekilde değerlendirdi.

Vogue Türkiye bu şekilde bir özür metni yayınlarken; Ntv'yse şu satırlarla ünlü oyuncudan özür diledi: “Bugün Vogue Türkiye ve NTV Yaşam sosyal medya hesaplarından yayınlanan Berrak Tüzünataç’ın stili ile ilgili moda amaçlı haberimizin başlığında ifade yanlışlığı olmuştur. Bu yanlış anlaşılmadan ötürü kendisinden özür dileriz.”

Berrak Tüzünataç'sa bu özür metinlerinin yayınlanmasının ardından sosyal bir mesaj vererek basının bundan sonra da bu gibi durumlarda üslubuna dikkat etmesi temennisinde bulundu. Kadın cinayetleri ve tecavüzlerinin arttığı bu dönemde Berrak Tüzünataç'ın bu tepkisi önemsenecek cinsten!