Hoşgeldiniz!

Brad Pitt ve Jennifer Aniston Aşkından Dumanlar Yükseliyor!

Angelina Jolie
Aşk
Brad Pitt
Dedikodu
George Clooney
Hollywood
Jennifer Aniston
Magazın

Brad Pitt'in fırtınalı aşk hayatına ve gizemli ilişki merakına daha önce değinmiştik. Şimdilerdeyse Brad Pitt ve eski eşi Jennifer Aniston ile ilgili magazin basınını ve bizleri heyecanlandıran bir haber ortalarda dolaşıyor. 

brad pitt, jennifer aniston, angelina jolie, hollywood, aşk, dedikodu, george clooney, magazin

2000 yılında evlenen Jennifer Aniston ve Brad Pitt çifti, 2005 yılında Brad Pitt'in 'Mr. and Mrs. Smith' filminin setinde Angelina Jolie'yle tanışmasıyla ayrılmıştı. 2014'te Brad Pitt, Angelina Jolie'yle evlendi ve 3'ü evlatlık olmak üzere 6 çocuk sahibi oldular. Geçen sene Ekim ayında boşanan Brangelina çiftinin ayrılığından sonra Brad Pitt'in ilk koştuğu kişinin Jennifer Aniston olduğu haberleri de yayılmıştı. 

Jennifer Aniston da geçenlerde aktör Justin Theroux ile olan 3 yıllık evliliğini bitireceğini duyurdu.

brad pitt, jennifer aniston, angelina jolie, hollywood, aşk, dedikodu, george clooney, magazin brad pitt, jennifer aniston, angelina jolie, hollywood, aşk, dedikodu, george clooney, magazin

ABD'li magazin dergisi 'Star''ın dediğine göre Brad Pitt'in yakın dostu, oyuncu George Clooney ikilinin arasını yapmaya çalışıyormuş. Angelina Jolie'den ayrıldığından beri zor günler yaşayan Brad Pitt Jennifer Aniston'da bir tatlı huzur bulmuş olabilir. Derginin haberine göre ikili 3 Mart'tan beri görüşüyor eski günleri yad ediyormuş.