Hoşgeldiniz!

Bursaspor İdmanına Vartolu Sürprizi

Bursaspor
Çukur
Erkan Kolçak Köstendil
Vartolu-saadettin

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Malatyaspor'la karşılaşacak olan Bursaspor'un teknik direktör Paul Le Guen kontrolünde gerçekleşen son idmanına "Çukur" dizisindeki Vartolu Selahattin rolüyle fenomen olan oyuncu Erkan Kolçak Köstendil damga vurdu.

Bursalı oyuncu Köstendil, geçtiğimiz günlerde gençliğinde Bursaspor'da kaleci olduğunu ve Galatasaray'ın kapısından dönerek oyuncu olduğunu bu fotoğrafla duyurmuştu. 

"Bursa'da doğdum. Rahmetli babam bir dönem belediye başkan yardımcısıydı. Annem yaklaşık 30 senedir aynı dükkânda kadın giyim ve ev tekstili üzerine kendi ürettiği şeyleri satıyor. Ailemizin gerçek sanatçısı o. Bursaspor'da kaleciydim..."

"...Galatasaray'a profesyonel imza atmaya yaklaşmıştım ama Faruk Süren yönetimi istifa edince yönetim değişti ve bağlantılarımı kaybettim. Bir gece sinirlendim ve konservatuvar sınavına girmeye karar verdim. O noktaya kadar oyunculuk aklımda yoktu."

 

Yeşil-beyaz eşofmanlarını giyip Bursaspor kalecisi Harun Tekin ile koşan Erkan Kolçak Köstendil, oldukça keyifli görünüyordu. Vartolu Selahattin'in varlığından oldukça memnun görünen oyuncular da Malatyaspor maçına iyi bir motivasyonla hazırlandılar.