Hoşgeldiniz!

Büşra Develi'yi Tüm Türkiye Gibi Profesör Celal Şengör de Övüyor

62 yaşındaki ünlü Türk jeoloji profesörü Celal Şengör, şu sıralar "Elon Musk'ı hiç duymadım." açıklamalarıyla gündemdeydi. Fakat bunun yanında ünlü profesör Büşra Develi'yi duymuş ve çok da beğenmiş olacak ki, güzel aktriste Develi'nin koltuklarını kabartacak övgülerde bulundu. 

Güzel yıldız hakkında, "Büşra'yı Paris'in ortasına koy bütün Fransızlar'ı kıskandırır." şeklinde konuşan Şengör, zaten Fransız oyuncu Juliette Binoche'ye benzetilen, Fi dizisiyle yıldızı parlayan Büşra Develi'yi beğendiğini ve oldukça Avrupai bulduğunu ifade etti. Bizce ünlü yer bilimci, Büşra Develi'yi güzelliğiyle yeri yerinden oynattığı için duymuş olabilir.

Peki Büşra Develi Kimdir?

Azra Kohen'in ünlü kitap üçlemesi geçen sene televizyona uyarlanmıştı biliyorsunuz. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür gibi ünlü isimlerin yer aldığı proje, henüz yayınlanmadan büyük ses getirmişti. Fi'de canlandırdığı Bilge karakteriyle seyircilerin gözünü gönlünü şenlendiren bir başka oyuncu da Büşra Develi. 1993 doğumlu ve İzmirli olan güzel oyuncuyu ilk kez bir Amerikan dizi uyarlaması olan "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisiyle tanımıştık.

Bonus Bilgi: Tatlı Çifte Mutluluklar

Büşra Develi'nin ünlü profesörlerin bile sessiz kalamadığı güzelliğinin yanında, yine kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan Burak Deniz'le olan tatlı ilişkisi de dikkat çekiyor. Çift, "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde beraber çalıştıkları dönemde tanışmıştı.