Hoşgeldiniz!

'Cebimdeki Yabancı' Filminin Özel Gösteriminde Özel Konuklar

Serra Yılmaz'ın ilk yönetmenlik deneyimi olan ve 2016 yapımı İtalya filmi "Perfetti Sconosciuti" (Harika Yabancılar)'den uyarlanan "Cebimdeki Yabancı", kadrosuyla da heyecanlandırıyor. Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Antunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmin yapımcılarından biriyse ünlü yönetmen Ferzan Özpetek. İzlemek için sabırsızlanıyor ve filmin dün Etiler'de gerçekleşen özel gösterimine gidiyoruz!

 

Tam Kadro

Soldan sola: Çağlar Çorumlu, Buğra Gülsoy, Şebnem Bozoklu, Belçim Bilgin, Serra Yılmaz, Şükrü Özyıldız, Leyla Lydia Tuğutlu ve Serkan Antunorak

 

Serra Yılmaz: “İlk filmim olduğu için çok heyecanlıyım. Neticeyi siz görüp karar vereceksiniz, beğeneceğinizi umuyorum.”

Ferzan Özpetek film ekibiyle WhatsApp'tan kurdukları 'Telefon Perileri' adlı gruptan bahsetti ve ekledi  “Her gün mesajlaşıyoruz. Bu yıllarca sürecek. Yaşadığımızı anlıyoruz. Sağlığımızı kontrol ediyoruz. Nabız ölçüyoruz.” Ayrıca filmle ilgili şunları söyledi; “Bu filmin haklarını ilk çıktığı gün aldım. Benden sonra tüm dünya aldı. O yüzden kendimi çok kurnaz hissediyorum. 30-40 kere izledim. Hâlâ da izleyebilirim.”

Burak Yamantürk ve Özge Özpirinççi

Ferzan Özpetek

Selin Şekerci

Zerrin Tekindor

Tuba Büyüküstün

Songül Öden

Ayça Erdoğan

Meltem Yılmazkaya

Müge Boz