Hoşgeldiniz!

Deniz Akkaya, Cem Yılmaz'la Olay Pozuyla İlgili Ne Dedi?

Yeliz Yeşilmen
Cem Yılmaz
Deniz Akkaya
Gülse Birsel
Magazın

15 sene geçse de yarattığı sansasyon hala taze kalan Cem Yılmaz ve Deniz Akkaya'nın bu yarı çıplak pozuyla ilgili Deniz Akkaya, "Yeniden aynı pozu verir misiniz?" sorusuna "Bugün olsa yine veririm." dedi. Ünlü model ayrıca, geçen haftalarda, Yeliz Yeşilmen'in eşiyle ilgili şu listemizden hatırlayabileceğiniz üzere garip açıklamalarıyla olay yaratmıştı.

Zamanın olay pozlarını Gülse Birsel'in çalıştığı bir dergiye verdiklerini açıklayan Akkaya, "O kareleri Gülse Birsel'in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz." dedi. Muhabirlerin yine olsa aynı pozu verir miydiniz?" sorusunaysa Deniz Akkaya şu cevabı verdi: "Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm!"

O dönem, şuan Arif V 216 filmiyle çok konuşulan ünlü komedyen Cem Yılmaz'la bir ilişki yaşıyor olduğuyla ilgili dedikodularla gündemden düşmeyen ünlü model, "15 yıldır bu soruyu soruyorsunuz, böyle bir aşk yok!" diyerek de bu karelerle ilgili yorumunu tamamladı.