Hoşgeldiniz!

Doğru Adamı Bulasıya Kadar Uğrayacağınız 9 Erkek Felaketi

Adam
Aşk
Dogru
Erkek
Felaket
İlişki
Seçim

Salak saçma ilişkiler yaşarsınız, fakat o ilişki yaşanırken gözünüzde öyle büyüktür ki yerlere göklere sığdıramazsınız. Ayrıldıktan sonra anlarsınız ki bu da hüsran. “Şimdiye kadar çıktığınız tüm adamlar birkaç tipe yuvarlanabilir.” diye düşünen Bobby Palmer ve Róisín Lanigan ise, The Tab için hazırladıkları illüstrasyonlarda “çıkmış ve çıkacak olmanız muhtemel” dokuz erkek tipini resmetmişler. İçlerinden bir iki tanesi mutlaka hayatınızdan geçmiştir kızlar itiraf edin.

Spor Yaparken Hızını Alamayan

Hayatı spordan ibaret olan, arkadaşlarıyla yaptığı halı sahanın her şeyden daha değerli olduğunu düşünen psikomanyak insan tipi.

Tasarım Manyağı

Kemik çerçeveli gözlükleri ile yüksek ihtimalle bir medya sektöründe çalışan bu arkadaşımızı asla ve asla anlayamayız. Kitaplardan alıntı yaparak konuşmaya bayılır. Bir de bu abimiz çok derindir. ''Siz onun neler çektiğini nereden bileceksiniz?''.

İyi Ama Şerefsiz

Sizin çevrenize iyi olan bu arkadaş size o kadar da iyi değil aslında. İyi görünümlü şeytan, sinsi, şerefsiz!

Serseri

Çevrenizdeki hiç kimsenin gözü bu çocuğu tutmaz, fakat siz deli gibi aşıksınızdır. Çünkü o serseri, çünkü o can yakmaya bayılır. Napsın tabiatı bu adamın.

Hayatınızın İçine Eden

Ve başka tür bir serseri daha. Bu tip genelde gece kulüplerine falan gitmeye bayılır. Sizi fazla takmaz. Sevgilisi misiniz? He he sevgilisisiniz. Onu huyunu değiştirmek yerine direk onu değiştirin kızlar.

Kıyafet Zevki ile Gözlerinizi Kör Eden

Muhtemel annesi buna düzgün kıyafetler alıyor, bu giymeyi bilmiyor. Dikkat ettiyseniz annesi dedim çünkü arkadaşımız alışveriş yapmasını da bilmiyor.

Çocukluk Aşkı

Aileleriniz bir birine gider ve sürekli yüzünü görmek zorunda olduğunuz için ''en yakın arkadaş'' sıfatına bürünmeye başlar.

Klasik Pislik

Hayatta ''ciddi ilişki'' ile işi olmaz. Hayatı da telefonundan ibarettir, iki kelime muhabbeti yoktur.

Zengin İt

Sana bir şey söylemiyorum zengin velet. Baba parasıyla ortamlarda şişe açtır sen. Bundan sevgili olmaz kızlar, uzak durun ya.