Hoşgeldiniz!

Dünya Dönüyorsa Güzel Yürekli İnsanların Hatırına Dönüyor Dedirtecek Görüntüler

Dünyada o kadar çok kötü şeyler oluyor ki artık medyayı takip etmek bizleri intihara sürüklüyor. İşte her kötü şeyin olduğu kadar iyi şeylerin olması hatırına dönen dünyadan kareler sizlerle.

Futbolcu Olmak İsteyen Ancak Parası Olmayan Çocuğa Futbol Malzemeleri Gönderen İnsanlar

Marco her zaman futbolcu olma hayali kuran bir çocuk, ancak ailesinin ona futbol malzemeleri almaya ya da onu spor salonuna göndermeye parası yokmuş. Ancak sokakta Marco ile karşılaşan bir adam onun hikayesini Facebook sayfasından paylaşmış ve insanlar Marco'ya dünyanın dört bir yanından futbol malzemeleri göndermişler.

Her Hafta Evinin Önünden Geçen Temizlik Görevlisine Pasta Yapan Küçük kız

Brooklyn adında küçük bir kız her hafta mahallelerini temizliğe gelen görevliye pencereden el sallayıp merhaba diyormuş. Brooklyn doğum gününde temizlik görevlisi adama pasta yapıp götürmeye karar vermiş ve onunla tanışıp fotoğraf çektirmiş.

Trafik Kazası Geçiren Arkadaşları İçin Mezuniyet Törenini Yeniden Yapan Sınıf Arkadaşları

Scott Dunn isimli bir öğrenci, trafik kazası geçirmiş ve birkaç gün komada kalmış. Uyandığında annesine mezuniyeti kaçırıp kaçırmadığını sormuş ve kaçırdığını öğrenince çok üzülmüş, ancak genç adamın arkadaşları o iyileştikten sonra mezuniyet törenini onun için tekrarlamışlar.

Kanada'da Yangından Kurtarılan Evcil Hayvanlar

Kanada'da büyük bir orman yangını sonucu Fort McMurray bölgesini boşaltma kararı alınmış, bunun için insanlar uçaklarla taşınacakmış ancak katı havacılık kuralları buna izin vermediği için havayolu yetkilileri kuralları yok sayıp hayvanları da uçaklarla taşıyıp yangından kurtarmışlar.