Hoşgeldiniz!

Dünyanın En Tuhaf Yetenekli 7 Erkeği

Dünya
Erkek
Tuhaf
Yetenek
En-tuhaf
7-erkek

Hacım siz manyak mısınız ne bu haller? Gördükçe içim gitti, böyle serseri yetenekler olmaz olsun.

Gary Turner

Gary Turner için en fazla söylenen söz şüphesiz ki ''dünyanın en gergin adamı"dır. Kendini olduğundan fazla esnetebilen bu abimizin derisi 16 cm'e kadar esneyebiliyor. Gary Turner sahip olduğu bu özelliğini eğlenceye dönüştürmüş ki doğal olarak para da kazanıyor.

Spencer Seabrooke

Kanadalı sporcu Spencer 'in yeteneği korkusuz olması ve metrelerce yükseklikte ölüm yürüyüşü yapmasıdır. Bu abimiz ise tam 290 metre yükseklikte ipin üzerinde 64 metre yürüyerek inanılmaz bir gösteri yaptı ki 2 metre yukarıdan yürüyemeyenler var. İşin zor yanı ne kemer ne de onu tutan bir şey vardı. Cesaret budur. Adam ölüme yürümüş ama şans işte.

Sajad Gharibi

Bu dev gibi abimiz ise bildiğiniz Hulk gibi. Çünkü Sajad Gharibi adlı abimizin vücudu inanılmaz bir şekilde farklı bir yapıya sahip. 24 yaşında olan bu kişi tam 174 kg ağırlık kaldırabiliyor. Var mı kafa tutan?

Tim Cridland

Acı nedir bilmeyen bu abimiz ne olursa olsun acıyı hissetmediğini söylüyor. Resimde de görüldüğü gibi normal şartlarda böyle bir şey yapmak çok acı vericidir ama abiye vermiyor.

Jackie Bibby

Yılan olmadan yaşayamayan Bibby, 85 çıngıraklı yılanla bir küvete girerek rekorlar kitabına girdi.

Michael Lolito

Ne bulsa yiyen manyak dayı.

Miroslaw Magola

Abimiz mıknatıs adam, ne bulsa çekiyor. Bizler de bir nevi mıknatıs insanlarız kardeş, hava mı atıyosun? Ne kadar dert tasa varsa çekiyoruz. Tamam tamam espri yapmadım gelin, gitmeyin.