Hoşgeldiniz!

Elvan Koçak: Kızlarım Adnan Oktar Tarafından Alıkoyuldu!

A9 Tv
Adnan Oktar
Avusturya
Elvan Koçak
Kedicikler

Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşayan 44 yaşındaki Elvan Koçak, eşi Gülperi T.'den 7 yıl önce boşanmıştı. Bir süredir haber alamadığı biri 17 biri 19 yaşında olan kızlarını televizyonda, A9 TV kanalında yayınlanan Adnan Oktar'ın programında "kedicik" olarak görünce şok oldu. Hemen Türkiye'ye gelip Adnan Oktar ve eski eşi Ayperi T. hakkında suç duyurusunda bulundu.

" Kızlarım Viyana'da iyi bir eğitim görüyorlardı. B. okul birincisi bir çocuk. Eğitimlerini yarıda bırakıp Adnan Oktar tarafından yeri belli olmayan bir otelde alıkonulduklarını duyuyorum. Çocuklarımdan sadece Ş. mesajlarıma cevap veriyor. O mesajları da kızımın yazdığına inanmıyorum. Çünkü Ş.'nın Türkçesi ve yazım tarzına uymuyor." 

İşte Baba Koçak'ın kamuoyuna sunduğu video!

Annenin İfadeleriyse Böyle!

Görüldüğü gibi anne Ayperi T. de kızlarının Adnan Oktar'ın programında "kedicik" olmaktan mutlu olduklarını ve bu kararlarını desteklediğini belirtiyor. Diğer yandan, kızların babaları Elvan Koçak'ın kendilerini ölümle tehdit ettiğini, bu korkutucu tehditlerden dolayı uzaklaştırma kararının bulunduğunu, bu yüzden kızları Büşra ve Şeyma'nın İstanbul'da "özgürce" ve kendisiyle beraber yaşadıklarını iddia etti.

Büşra'nın Twitter'ından Birkaç Tweet

Büyük kız Büşra'nın programdan bir görüntüsü!

Olay, Avusturya'da da gündem oldu. Österreich gazetesi haberi, "Viyanalı baba kızlarını skandal tv showunda buldu!" başlığıyla yayınladı. 

Soldaki reşit olmayan 17 yaşındaki Şeyma, ortadaki anneleri Ayperi T. ve sağdakiyse 19 yaşındaki Büşra