Hoşgeldiniz!

En Etkileyici 10 Video Oyunu

Video oyunlarınızı her sene daha geliştirip daha daha geliştirmek mi istiyorsunuz ? Sizler de birer oyun çılgınısınız demektir. Fakat bu oyunlar, oyun endüstrisinin en iyileri !

Starcraft

Gerçek zamanlı strateji video oyunu olarak tanımlanmıştır. Sektörünün en tempolu ve en zahmetli online oyunudur. Bir diğer özelliği ise Kore'de ulusal kanallar da yayınlanıyor olmasıdır.

Final Fantasy VII

Herkesin çok iyi bildiği bir oyundur, hatta ilk nesil Playstation amiral gemisi oyunu diyebiliriz. RPG adlı rol yapma oyunu oynayan herkesin bu oyun için özel bir taktiği vardır. Oyunun yeniden yapılanması için büyük talepler hala daha devam ediyor.

Grand Theft Auto III

Ve ve ve Dünya üzerinde bu oyunu seven bir tek anne yoktur herhalde.

Halo

Microsoft'a gerçekten canlı XBox büyük başarısı bu seri için teşekkür edebiliriz. Çünkü Halo çevrimiçi oyun konsolu kullanımı canlı XBox ile doğdu.

Tetris

Çılgınlar gibi oynadığımız ''Tetris'' zamanının uyuşturucusu gibi bağımlılık yapan oyunu.

Farmville

Facebook'tan bildirim üstüne bildirim yağdıran fakat oynamayanların da ''yeter artık istek göndermeyin'' diyerek çıldırdığı en bilinen oyunumuz.

Legend of Zelda

İlk günden itibaren ilgi toplayan bu çizgi, aksiyon ve macerayı bir arada bulunduran oyun aynı zaman da Hint yapımıdır.

World of Warcraft

10 Milyon oyuncunun 1 numaralı oyunu olarak bilinen bu oyun yeni başlayanları ise hemen bağımlı yapma özelliğine sahiptir.

Süper Mario

İlk atari oyunumuzun milli göreviydi prensesi kurtarmak. ''ah ne masum günlerdi'' dediğinizi duyar gibiyim. Sanırım ne kadar video oyunu, online oyun çıkarsa çıksın yeri tutulmayacak tek oyun Süper Mario...