Hoşgeldiniz!

En Güzel Mini Kore Dizileri

Şimdi de en çok izlenenlerinden derlediğimiz şöyle güzel bir mini Kore dizileri listesi paylaşıyoruz sizlerle. Güzel bir Kore dizisi izlemek istiyorum ama fazla da bağlanmak istemiyorum diyenler için mini mini Kore dizisi önerileri işte bu listede!

1. Wednesday 3:30 PM

Wednesday 3:30 PM

Oyuncular: Lee Hong-bin, Jin Ki-joo, Ahn Bo-Hyun

Bölüm Sayısı: 10

Yapım Yılı: 2017

Türü: Komedi, Romantik

Wednesday 3:30 PM Konusu: Romantik-komedi türündeki 2017 mini Kore dizisi Wednesday 3:39 PM, Sun Eun-Woo ismindeki genç ve güzel bir kızın, çocukluk arkadaşı Yoon Jae-Won ile kafa kafaya vererek eski erkek arkadaşını tekrar elde etmeye çalışmasını eğlenceli bir şekilde anlatıyor. 

2. Argon

argon

Oyuncular: Kim Joo-Hyuk, Chun Wo-Hee, Shin Hyun-Bin 

Bölüm Sayısı: 8

Yapım Yılı: 2017

Türü: Dram

Argon Konusu: "Argon" isimli bir haber programının sunucusu olan ve çalıştığı kanaldaki otoritesi sarsılamaz görünen Kim Baek-Jin'in yanında çalışmaya başlayan muhabir Lee Yeon-Hwa isimli genç kadınla birlikte sahte haberlerle dolu medyayla verdikleri mücadeleler anlatılıyor. Tamamlanmış mini kore dizilerinden Argon'u izlerken gerim gerim gerileceksiniz.

3. Last Minute Romance

last minute romance

Oyuncular: Han Seung-Yeon, Lee Seo-Won

Bölüm Sayısı: 10

Yapım Yılı: 2017

Türü: Dram, Komedi, Romantik

Last Minute Romance Konusu: Bu tatlı ve biraz da acıklı mini Kore dizisindeyse kanser hastası bir kızın, hayranı olduğu oyuncuya benzeyen birini bulması ve son günlerinde onunla yaşadığı fırtınalı aşk anlatılıyor.

4. Gogh The Starry Night

Gogh The Starry Night

Oyuncular: Kim Young-kwang, Yuri Kwon, Ji-Hoon Lee 

Bölüm Sayısı: 4

Yapım Yılı: 2016

Türü: Dram, Komedi, Romantik

Gogh The Starry Night Konusu: 'Gogh The Starry Night' isimli, Van Gogh'un "Yıldızlı Gece" tablosuna göndermelerle dolu bu mini Kore dizisinde, kariyerinde başarılı Gogh ismindeki bir kızın özel hayatında da başarılı olmak için verdiği mücadele anlatılıyor.

5. Imaginary Cat

imaginary cat

Oyuncular: Yoo Seung-Ho, Han Ye-Ri, Kim Min-seok, Jung Soo-in (Solar)

Bölüm Sayısı: 8

Yapım Yılı: 2015

Türü: Dram, Komedi, Romantik

Imaginary Cat Konusu: Jong-Hyun adındaki genç adam hep hayalini kurduğu, internet çizgi romancılığı(webtoon) yapabileceği bir ofiste iş bulur. Fakat agresif ve inatçı kişiliğiyle kendini ofiste kimseye açamaz. Onun tek dert ortağı, bir gece yolda bulduğu Boggil isimli sarman kedi olacaktır.

6. Puck!

puck

Oyuncular: Lee Kwang-Soo, Son Soo-Hyun, Kwak Dong-Yeon

Bölüm Sayısı: 2

Yapım Yılı: 2016

Türü: Dram, Spor

Puck! Konusu: Dram türündeki bu mini Kore dizisinde Jo Joon-Man isimli genç adam, üniversitedeki buz hokeyi takımına girdikten sonra kendini ve hayatın anlamını kavrıyor.

7. Nightmare Teacher

nightmare teacher

Oyuncular: Kim So-hyun(Kang Ye-Rim), Lee Min-hyuk(Seo Sang-Woo), Kim Da-ye (Ahn Si-Yeon), Kim Ji-An (Do Do-Hen), Baek Seung-do(Oh Ki-Chul)

Bölüm Sayısı: 12

Yapım Yılı: 2016

Türü: Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Gençlik

Nightmare Teacher Konusu: "Ne dilediğine dikkat et çünkü gerçek olabilir!" Bu söz, gerilim dolu, Kore yapımı mini dizilerden biri olan 'Nightmare Teacher'ın konusunu çok iyi özetliyor. Öğrencilerin hayallerini gerçekleştirme vaadiyle Yosan Lisesi'nde işe başlayan "Kabus Öğretmen"in yöntemleri tüylerinizi ürpertecek!

8. To Be Continued

to be continued

Oyuncular: Cha Eun-woo, Kim Sae-ron, Seo Kang-joon, Lee So-yeon, Moon Bin

Bölüm Sayısı: 12

Yapım Yılı: 2015

Türü: Dram, Fantastik, Komedi, Romantik

To Be Continued Konusu: Okul konulu mini Kore dizisi 'To Be Continued' (Devam Edecek), her bölümü 15 dakika süren çıtır bir online Kore dizisi.  K-Pop tarzı müzik yapan erkek müzik grubu sahneye çıkmadan bir gün önce geçmişe gider ve okullarından bir kızın yardımıyla günümüze dönerler. Bazıları bu zaman yolculuğunun detaylarını hatırlarken, bazıları ne olduğunu anlayamayacaktır.

10. You Drive Me Crazy

you drive me crazy

Oyuncular: Sun-ho Kim, Sung-joo Kim, You-young Lee

Bölüm Sayısı: 4

Yapım Yılı: 2018

Türü: Romantik

You Drive Me Crazy Konusu: 2018 yapımı mini Kore dizilerinden biri olan You Drive Me Crazy 30'ar dakikalık 4 bölümden oluşuyor ve oldukça sevimli ve romantik bir Kore dizisi. 2018'in en iyi mini Kore dizilerinden olan You Drive Me Crazy, Kim Rae-Wan ile Eun-Seong isminde, biri Fransızca çevirmeni biri de ressam olan iki iyi arkadaşın romantizme dönüşen ilişkisini konu alıyor.

9. Choco Bank

choco bank

Oyuncular: Lee Il-hwa, Jong-in Kim (Kai), Park Eun-Bin, Kim Sook

Bölüm Sayısı: 6

Yapım Yılı: 2016

Türü: Dram, Komedi, Romantik

Choco Bank Konusu: Kore yapımı bir web dizisi olan bu romantik-komedi, üniversite mezuniyeti sonrasında 5 yıl boyunca iş bulamayan Kim Eun-haeng isimli gencin, Ha Cho-co isimli bir kızın işlettiği bir pastanede işe başlamasını anlatıyor.

 

Kore dizileriyle ilgili diğer listelerimiz için buradan buyurun:

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Güney Kore Dizileri