Hoşgeldiniz!

En İyi Erik Dalı Performansları

Ömer Faruk Bostan
Erik Dalı
Oyun Havalari

Son zamanlarda dillerden düşmeyen oyun havası 'Erik Dalı' günden güne yayılmaya ve sosyal medyada karşımıza çıkmaya devam ediyor. Biz de en güzel ve en yaratıcı 'Erik Dalı' performanslarını bu listede topladık. Bu listenin sonunda 'Erik Dalı Gerçekten Gevrek Midir?' sorusunun cevabını bile bulabileceksiniz, şimdiden afiyetler olsun. 

Erik Dalı'nın Hakkını Veren Abimiz Ömer Faruk Bostan

Son zamanlarda özellikle düğünlerin gayrıresmi top 20 hit listelerinde zirveye oynayan bir oyun havası ‘’Erik Dalı’’. Bu oyun havasının herkesin diline pelesenk olmasından sorumlu kişi ise Ömer Faruk Bostan desek herhalde yanılmış olmayız, Bostan’ın başarılı yorumu ‘Eik Dalı’nı herkesin aklına kazıdı diyebiliriz.

TIR Şoförü Olmanın Keyfini Süren Bu Dayılar

 ‘Erik Dalı’ ortaya çıktığı ilk zamanlarda TIR şoförleri ve esnaflar arasında hızla yayıldı ve sokak ortası / otopark eğlencelerinin vazgeçilmezi haline geldi.

Mesaiyi Yaratıcı Biçimde Eğlenceli Hale Getiren Bu Noter Çalışanları

Ancak ‘Erik Dalı’ şarkısının başka ortamlara da adım atması fazla zaman almadı. ‘Erik Dalı’nın kudreti artık dayıların ve emmilerin alemlerinden dışarı adım atmış, noterlere kadar girmişti.

Set Arasında Döktüren Murat Boz Ve Yıldız Tilbe

Hatta bu şarkı ile oynayan ünlü isimler de oldu, Murat Boz ve Yıldız Tilbe de şarkının tadını şu şekilde çıkardı.

'Erik Dalı'nı Nereden Nasıl Duyduğu Hiç Belli Olmayan Bu Afrikalılar

Yetmedi, ‘Erik Dalı’ Türkiye sınırlarını da aştı ve balta girmemiş ormanlarda bile insanları coşturmayı başardı.

Eğlenceden Eksik Kalmayı KAbul etmeyen Robot Sanbot

Bu da yetmedi artık insanların dışında robotlar bile ‘Erik Dalı’ oynamaya başladı. (Şimdilik sadece yerli robot ‘Sanbot’ bu oyunu oynamış olsa da ileride robot Sophia’nın horon teğeceği günleri göreceğimizi umuyoruz.)

Uruguay'daki Düğünde 'Erik Dalı' Oynayan Bu Ekip

Son olarak ‘Erik Dalı’ performansını yurt dışında taşıyan ve Uruguay’da da olsa Türk yine Türk’tür dedirten bu düğün sahiplerini de unutmamak gerekiyor.