Hoşgeldiniz!

Gain’den Yıllık Premium Abonelik Seçeneği Büyük İndirimle Geliyor

Tümü özgün, kısa ve uzun süreli içerikleri, kullanım kolaylığı sağlayan dikey ve yatay formatta sunan Gain’de yıllık Premium abonelik dönemi başlıyor. 13 Ekim’den itibaren Gain Premium’a yıllık abone olanlar ayda 13,90 TL’ye Hamlet, Dayı Şov, Orta Kafa Aşk, Gain Açık Mikrofon, Ayak İşleri, 10 Bin Adım ve çok daha fazlasını yıl boyu büyük indirimle izleme şansı yakalıyor.

Ses getiren orijinal yapımlar, popüler yabancı programlar, kısa ve uzun metraj filmler, diziler, yarışmalar, canlı şov programları ve çok daha fazlasını şimdi GAİN’de indirimli fiyatla izlemek mümkün. GAİN yeni sunmaya başladığı yıllık Premium abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL ( yıllık 166,8 TL) ödeyerek tüm içerikleri yıl boyu izleme seçeneği sunuyor. 13 Ekim tarihinden itibaren indirimli yıllık GAİN Premium’dan yararlanmak için, üyelerin işlemlerini web tarayıcıda www.gain.tv web sitesi üzerinden gerçekleştirmesi gerekiyor. Uygulama içi ödeme ile mobilden yapılan işlemlerde yıllık abonelik seçeneği henüz sunulmuyor. Hamlet, Dayı Şov, Orta Kafa Aşk, Gain Açık Mikrofon, Ayak İşleri, 10 Bin Adım gibi popüler içerikleri ve çok daha fazlasını yıl boyu doya doya izlemek için şimdi Yıllık GAİN Premium’a abone olma zamanı! Yıllık Premium Abonelik seçeneğinin yanı sıra, yepyeni özgün içerikler ile her geçen gün zenginleşen ve yenilenen GAİN’de kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye aylık Premium abonelik oluşturulmaya devam edilecek. Ayrıca, GAİN’in içeriklerinin bir kısmı ücretsiz olmaya devam edecek. Gain’i indirmek için; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910 https://appgallery.huawei.com/#/app/C103593621 GAİN Akıllı TV uygulaması, Apple TV, Tüm Android TV destekleyen televizyonlarda ve Samsung App Gallery’den GAİN yaratılarak indirilebilir.

Gain Hakkında

Aralık 2020 tarihi itibarıyla yayın hayatına başlayan GAİN, bir yeni nesil dijital medya platformudur. Tümü özgün, kısa ve uzun süreli içerikleri, kullanım kolaylığı sağlayan dikey ve yatay formatta sunar. Bunun yanı sıra, akıllı izleme teknolojisi yayın akışının kişiye özel olabilmesini sağlar. İzleyicinin işe gidip gelme, yemeğe veya molaya çıkma gibi günlük rutinlerini ve bunlar gibi her bir durumda harcadığı zamanı ölçerek, kısa ya da uzun tüm boş zamanını en faydalı şekilde değerlendirebileceği alternatif içeriklere yönlendirir. GAİN izleyicileri ayrıca uygulama üzerinde kendi içerik listelerini hazırlayarak sonradan izleme de yapabilir. Mart 2021 itibarıyla 1 Milyon üzerinde kullanıcıya ulaşan GAİN, bağımsız yeni medya üreticilerini, farklı düşünceleri ve formatları, yeni kazanımları ve yetenekleri önemser, izleyicilerine hem eğlenceli hem de bilgi veren bir içerik izleme deneyimi sağlar. “Şimdi ne izlesem?” sorusuna izleyicisinin zevkleri, günlük aktiviteleri ve görmeyi sevdiği konular üzerinden oluşturduğu yayın akışıyla cevap verir. GAİN’e iOS ve Android için geliştirilen uygulamalar ile tüm mobil aygıtlardan, Smart TV’ler ve web’den erişim sağlanabilir. GAİN’de, farklı format ve kategorilerdeki diziler, kısa ve uzun metraj filmler, belgeseller ile spor, müzik, eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan zengin bir içerik listesi bulunur. Bilgi için: Pro İletişim Danışmanlığı Serap Denk serap@proiletisim.net // 0535 406 90 20 Aslıhan Arslan- aslihan@proiletisim.com // 0531 910 17 65