Hoşgeldiniz!

Genç Futbolcu Mustafa Kapı, Milli Takım Forma Tanıtımına Damga Vurdu

A Milli Takım
Forma
Futbol
Galatasaray
Jan Olde Riekerink
Mustafa-kapi

Bu sezonun Türk milli takım formaları dün tanıtılmıştı. Merak edenleri önce buraya alalım: A Milli Futbol Takımı'nın Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı!

Çekimlerde Cenk Tosun dışında genç isimler de modellik yapmıştı. Bunlardan biriyse yakışıklılığıyla da dikkat çeken Mustafa Kapı. 

mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol

Performansıyla da "Nazar değmesin" dedirten 16 yaşındaki Mustafa Kapı, Galatasaray U17  takımında 10 numaralı formayı giyiyor. Performansıyla dikkat çeken  Mustafa Kapı, bu sezon oynadığı 24 maçta 15 gol attı ve 17 asist yaptı. 

mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol

2013 yılında Denizlispor alt yapısından transfer olan Mustafa Kapı'nın 2020'ye kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunuyor. 2000 doğumlu genç orta saha,14 yaşından beri A takımı ile idmanlara çıkıyor.

mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol

Hollandalı teknik direktör Jan olde Riekerink döneminde, milli maçlardan dolayı lige ara verilmişti ve Galatasaray'ın bu dönemde Bulgaristan temsilcisi Levski Sofya ile oynadığı hazırlık maçında Mustafa Kapı da maça çıkmıştı. Geçen sezon gerçekleşen bu maçta Mustafa Kapı, Galatasaray Futbol A Takımı ile maça çıkan en genç isim olmuştu. 

mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol mustafa kapı, milli takım, galatasaray, futbol