Hoşgeldiniz!

Gereksizliğinden Ödün Vermeyen 6 İnternet Sitesi

Gereksiz
Internet
Komik
Kultur
Olmasa Da Olur
Site

Boş kaldıkça saracak şey arıyoruz ve bu siteleri buluyoruz. E salak saçma takılıyoruz, haliyle adamlar prim yapıyor, kapamıyor siteyi. Ne olacak bizim bu herkese para kazandırma çılgınlığımız gerçekten bileeeemiiieeeooooğrum.

Sell me Something Weird or Confusing

İsminden de anlayacağınız şekilde, sitede butona bastığınız anda Amazon üzerinden size saçma bir şey satmaya çalışıyor, kedi maması olabilir, gözlük olabilir, A4 sayfa oalbilir.

Ducks are the Best

Siteye girdiğinizde sizi karşılayan 3 şey var, sürekli renk değiştiren bir arka plan, kafa bozucu bir müzik ve tabi ki ördek imleç. Sitede imleçi oynattığınız her yer ördekle doluyor, bütün mevzu bu.

Sanger

Eminim geçmiş tarihte MSN kullanmış birisi iseniz bu görüntüyü biliyorsunuzdur, MSN'den sık sık gönderilirdi, siteye girdiğinizde ekranınızı temizleyen bir köpekle baş başa kalıyorsunuz.

Cat-Bounce

5 farklı şekilde imajımızı istediğimiz yere hareket ettiriyoruz ve hareket ettirdiğimiz yerde ki imajlar yani kedi imajlar zıplamaya başlıyor.

Koalos to the Max

Siteye ilk girdiğinizde 4 adet yuvarlak ile karşılaşıyorsunuz bu yuvarlakların üzerine fare imleci her geldiğinde yuvarlaklar bölünüyor, bütün yuvarlakları bölmeyi başardığınızda bir koala silüetine ulaşıyorsunuz.

Random Colour

Tamamen gereksizlikte çağ atlamış bir site, sayfayı her yenilediğinizde farklı bir renk ile karşılaşıyorsunuz, uğurlu renginizi seçmek için güzel bir yöntem olabilir.