Hoşgeldiniz!

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu'nun Oğlu 1 Yaşında!

Ünlü şarkıcı Gülşen ve eşi prodüktör ve besteci Ozan Çolakoğlunun oğulları Azur Benan 1 yaşını görkemli bir doğum günüyle kutladı.

İstanbul Morini'de gerçekleşen partiye sanat dünyasından Demet Akalın, Funda Arar, Edis gibi birçok ünlü isim katıldı. Megastar Tarkan partiye katılamasa da "Seni çok seviyoruz ufaklık" diyerek Azur Benan'ın yeni yaşını kutladı.

Ozan Çolakoğlu Geçen Sene Oğluyla İlgili Bu Açıklamaları Yapmıştı.

"Bebek ikimize de benziyor. Benan ismini annesi koydu, parmakla gösterilen örnek kişi anlamında. Azur ismini ben koydum. Çok sevdiğim bir isimdi. Gök mavisi anlamında. Doğuma girdim, doğduğu anda kendimi tutamadım ağladım. 9 ay boyunca karında, sonra karşınızda görüyorsunuz çok garip bir duygu. Vakti gelmişti. Kontrole gitmiştik, doktor daha fazla bekletmeyelim sizi dedi. Erken sezaryen gibi bir durum olmadı. Sezeryan düşünüyorduk, normal doğuma girdi. Ben kendimi kaybettiğim için Gülşen'e çok dikkat edemedim ruh haline, ağlamıştır herhalde. Maşallah boylu poslu, tosun gibi bir çocuk. Eğer onu bırakıp stüdyoya gidebilirsem, gittiğim gün Benan için bir şarkı yapacağım. Vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah "