Hoşgeldiniz!

Hadid'lerin Çıplak Vogue Çekimi 'Rahatsız Edici' Bulundu!

21 yaşındaki estetik harikası Bella Hadid (nasıl bir evrim geçirdiğini bu Ünlülerin Estetik Evrimi listemizden öğrenebilirsiniz) ve 22 yaşındaki ablası Gigi Hadid (gerçek adı Jelena Noura Hadid) dünyaca ünlü moda devlerinin gözdelerinden. Aynı zamanda ikisi de bu sene yılın önemli moda etkinliklerinden olan Victoria's Secret Moda Show'unda yürüdü. Hadid kardeşlerin anneleri Yolanda Hadid de eski bir model ve Bella da Gigi de birer Müslüman.

Son olarak Steven Meisel tarafından Vogue dergisi için gerçekleştirilen moda çekiminde çıplak olarak kamera karşısına geçen Bella ve Gigi Hadid kardeşlerin photoshop'u abartılmış fotoğrafları eleştiri yağmuruna tutuldu. 

Vogue'un özel sayısı için çekilen kapaklarda ayrı ayrı poz verdiler ve bu fotoğraflarda da küçük düzeltmeler olsa da Bella Hadid de kendine benziyor Gigi Hadid de.

Fakat birlikte verdikleri bu çıplak pozdaki photoshop gerçekten de biraz fazla abartılmış ve sosyal medyada, "O gerçekten Bella Hadid mi, emin miyiz?" gibi tepkiler almış. Hollywood'un sivri dilli magazin yazarı Perez Hilton'sa bu pozdan yola çıkarak, "Hadid kardeşler, yeni Kardashian kardeşler!" yorumunu yapmış.