Hoşgeldiniz!

Hamdi Alkan Kızı Zeynep Alkan'ın Dansına Yorum Yaptı

Hamdi Alkan'ın kendi gibi oyuncu olan kızı Zeynep Alkan geçenlerde kendi Instagram hesabından paylaştığı dans videosuyla çok konuşulmuştu. "Babasını utandırdı" yorumlarına sessiz kalmayan genç kız şunları söylemişti:

"Özür dilerim baba ne olur beni evlatlıktan reddetme. Ne kadar şaşırtıcı yine tüm haber siteleri mini şortuyla dans ederek babasını utandırdı yazıyorlar ne yapalım? Beni çok seviyor magazin ne yapacağız? Eğer o videoyu alıyorsanız bu videoyu da alın lütfen tatlı magazin siteleri ben o video ile babamı utandırmak ya da bacaklarımı sergilemek için çekmedim tamamen sıkılmıştım enerjim vardı ve dans ettim milleti güldürmek için ve iyi hissettiğim için paylaşım yaptım ama siz haber siteleri milleti manipüle etmek için var olan siteler olduğunuz için ben hiç bir şey demiyorum artık saldım yani haber olacağını düşünmedim ama nasıl düşünmem uğraşmayın ya yeter!"

Hamdi Alkan'sa kızı Zeynep Alkan'ın dansıyla ilgili suskunluğunu bozdu ve şunları söyledi; "Zeynep kime çekmiş bilmiyorum. Ama eğlenceli, enerji dolu. Yüreği iyi aslında. Dans etmeye devam etsin. Nasıl mutlu olacaksa o olsun. İster oyuncu olsun ister evde otursun, yeter ki iyi bir insan olsun."

İşte O Dans!