Hoşgeldiniz!

İlginç Kahinin 3. Dünya Savaşı Kehanetleri

Alois Irlmaier 1800lerde yaşamış bir maden işçisiydi, gayet sıradan bir hayat yaşayan adamın ileride kendi ölümünü bile tahmin edebileceği görü yeteneklerinin farkedilmesi uzun sürmedi. Bakalım siyaset yorumcularının da yaklaştığını savunduğu 3. Dünya Savaşı'yla ilgili Irlmaier'in şaşırtıcı kehanetleri nelermiş...

1894 yılında Almanya'da doğan maden işçisi Alois Irlmaier, gelecekle ilgili isabetli tahminleriyle kısa sürede ilgi çekmişti. 2. Dünya Savaşı'nda bombalanacak bölgeleri tahmin etti ve birkaç kayıp kişinin bulunmasında isabetli kehanetlerde bulundu. Çok daha kasvetli ve tutucu zamanlarda yaşadığı için birçok da düşman edindi. Büyücü olduğu düşünüldüğünden mahkemeye verildi ancak hakimin eşinin o gün neler yaptığını ve üzerindeki kıyafetleri tahmin edebilmesi herkesi şaşkına çevirdi ve dava düştü. 1959'daki kendi ölümünü de tahmin eden Irlmaier'in son sözleri şunlar oldu: 'Gördüğüm şeyleri yaşamak zorunda kalmayacağım için, gidebileceğime (öleceğime) seviniyorum.'

Irlmaier'in ııı. Dünya Savaşı Kehanetleri

"Her şey barışı çağırıyor. Şalom! (Şalom, İbranice barış ve esenlik demek.) Sonra her şey ortaya çıkar ve açık olur; Ortadoğu'da aniden yeni bir savaş alevlenir, büyük deniz güçleri Akdeniz'de düşmanlarla karşı karşıya kalır! Durum oldukça gergindir! Fakat asıl kıvılcım Balkanlar'da ateşlenir."

"Büyük bir şeyin düştüğünü görüyorum. Hemen yanında kanlı bir hançer duruyor. Sonrasında da darbe etkisi çok açık olacaktır. İki kişi hiyerarşik sıralamada üçüncü sırada olan birini öldürecek. Bu iki kişi başkalarından para aldılar o yetkiliyi öldürmeleri için. Katillerden birisi ufak tefek siyahi bir adam ve diğeri ise biraz daha uzun ve açık renkli saçı olan birisi! Bence bu olay Balkanlar'da gerçekleşecek fakat bunu tam olarak söyleyemiyorum. Bu olayın intikamı hemen gelecek bu uçsuz-bucaksız su üzerinden…"

"Ancak sarı ejder (Çin veya kimyasal silah olabileceği öngörülüyor) Alaska ve Kanada'yı aynı günlerde işgal edecek. Gelişleri çok da uzak değil. Ve sonra sarı toz yağmuru yağacak. Altın şehir yok edildiğinde bu olay başlayacak. Amerika Birleşik Devletleri'nin “Büyük Şehri” (başkent olabilir) roketlerle yok edilecek ve batı bölgeleri Asyalılar tarafından işgal edilecek. Fakat bu işgalciler geri püskürtülecekler.”

"3. Dünya Savaşı kesinlikle gelecek ama yılını öngöremiyorum. Milyonlarca insan tarafından da gözlemlenecek, gökyüzündeki işaretler öncesinde olacak. Savaş, hasat zamanından hemen önce, yağmurlu bir gecede başlayacak."