Hoşgeldiniz!

İnsanlığın Hunharca İzlediği En Popüler 10 Film Serisi

En İyi
En Popüler
Film
Sanat
Seri
Tercih

Fcaebook'ta ''kankalar film önersenize'' yazanlardan topladığımız, gram önem vermediğimiz film listesi sizlerle. Şaka şaka bu filmler efsane ya, öyle oraya buraya yazacağınıza gelin bu listeye bakın dostlar.

Milenyum Serisi

Bu seri listede izleyip de pek bir şey anlayamadığım özelliğiyle ön plana çıkıyor ama bu güzel bir seri olduğu gerçeğini değiştirmez. İzleyip izlememek size kalmış. 

Sherlock Holmes

Gizemli havasıyla birçok insanın ilgisini çeken bir seri. Tabii bu gizemli havayı oyunculuğuyla güzelleştiren Robert abimizi de unutmamak lazım.

Batman Serisi

DC'nin hatta süper kahramanlar arasında en sevilenlerden birisi Batman. E doğal olarak bu listeye girmesi çok normal. Cristopher Nolan'ın bir daha Batman filmi çekmeyeceğini açıklayarak seri son bulmuş durumda. Ta ki filmi Nolan kadar güzel çekebilecek bir yönetmen bulana kadar. Üzdünüz bizi.

Yüzüklerin Efendisi Serisi

Sinema tarihinin en iyi serilerinden biri. Güzel konusuyla, tiplemeleriyle sinema sevenlerin beğenisini topladı. Devam filmleri gelir gelmez bilemem. 

Star Wars Serisi

Uzaya meraklı birisi olarak en beğendiğim serilerden birisi. Uzayın o uçsuz bucaksız noktalarında geçen inanılmaz savaşları konu alan güzel bir seri. Aydınlık ve Karanlık tarafın savaşı olarak adlandırabileceğimiz bu savaşta aydınlık taraf kadar karanlık tarafından hayran kitlesi oldukça çok.

Açlık Oyunları Serisi

Diğerlerinin yanında pek önemi olmasa da canım ülkemin genç dimağlarının en çok izlediği filmler arasında yer oluyor.

Haryy Potter Serisi

4 Yönetmenin elinden geçse de kalitesini hiç kaybetmeyen ve kitaplarından uyarlanan efsane film; Harry Potter . Dünya biliyor bu filmi aranızda bilmeyen yoktur herhaal.

Hızlı ve Öfkeli Serisi

Dinledikçe dinlettiren soundtrack'lerini hepimiz biliriz. Bu soundtrack'lerin yanında muhteşem sahnelerini de düşününce ortaya harika bir yapım çıkıyor. Serinin 7. serisi inanılmaz güzeldi. Serinin 8. filmi çok yakında izleyiciyle buluşmuştu. İnternete düşen çekim fotoğrafları hepimizi heycanlandırmaya yetmişti bile. Serinin son filminde Paul abimizin hepimizin gözünü dolduran, kalbini cızlatan veda sahnesi hepimizi üzdü. 

Yenilmezler Serisi

Serinin son filmi bu yıl içinde muhteşem bir şekilde vizyona girdi ve bekleyenlerini son derece memnun etmeyi başardı. MARVEL firması daha neler yapabilir acaba diye bir sonraki filmleri beklicez. Özellikle herkesin aklında tek bir soru. Seri devam edecek mi? Seri devam etmese bile Ciwil War'ın end titles'ından sonra gösterilen sahnelerinden de anlaşılacağı gibi MARVEL harika iki farklı filmle sevenlerini yine mest edeceğe benziyor.

ve Karayip Korsanları Serisi

Listenin en güzel serisi. 2017 yılında serinin 5. filmi olan ''Ölü Adamlar Masal Anlatmaz'' ile sinema sektörünü yerinden oynatmaya hazırlanan karayip korsalarını bilmeyeniniz yoktur. İlk 4 film ile inanılmaz bir seri yaratıldı ve bunu devam ettirmek istemeleri en mantıklı karar. Bizleri de çok mutlu eden bir haber. Johnny Depp'in üzerine cuk diye oturan Jack Sparrow karakteri bu serinin bu kadar sevilmesine neden olan en önemli etken. 5. filmden bahsetmek gerekirse, ilk fragmandan pek bi şey anlamasak da serinin devam filmleri gelecek gibi.