Hoşgeldiniz!

Kalbi Çürümüş İnsanların Zulmünden İyi Kalpli Bir İnsan Tarafından Kurtarılan Engelli Köpek Lily

İnsanların arasında kalbi çürümüş olanları olduğu gibi temiz ve kalbine hiç kötülük değmemiş olanlar da var. Bu savunmasız yavrucağın bizi nefretten sevgiye değin birçok duyguya sürükleyecek hikayesini okuyalım.

Bu sevimli dostumuz Güney Afrika'da bir sokak köpeğiydi ve doğuştan kısmi felçliydi. Kendine yemek bulabilmek için çevrede dolaşıp havladığı bir sırada bir okul müdürü, görevlilere ondan "kurtulunmasını" söyledi.

Bu iğrenç insanlar tam Lily'yi tamamen toprağın altına gömmeden yalnızca birkaç saniye önce bir veterinerin görevlileri tarafından kurtarıldı.

Kliniğe götürülerek hayati fonksiyonları kontrol edildi. Sorunu kökten çözebilir miyiz diye de merak eden yetkililer Lily'ye hidroterapi ve akupunktur gibi tedaviler de uyguladılar. Dünya da yavaş yavaş Lily'nin bu yürek burkan hikayesini duyuyordu ve Dünya'nın dört bir yanından oldukça yüklü bir bağış toplandı. 

Klinik yetkilileri ayrıca bunu Lily'ye yapan şeytani insanların cezalarını bulması için de uğraştı ve adalete başvurdu. 

Lily, bu güçlü yapısından dolayı klinikteki görevliler tarafından "Savaşçı" ismini de aldı.

Bu olay sonrasında hayatı tamamen değişen Lily, bir de anneye sahip oldu. Gazeteci ve Mdzananda Hayvan Kliniği'nin Yönetim Kurulu Üyesi Helen Walne Lily'yi sahiplendi. Sonsuza kadar mutlu yaşayın!