Hoşgeldiniz!

Kardashian'ların Gururu Kendall Jenner: Bu Yaşta Bu Stil

Henüz 22 yaşında olmasına rağmen "Kaşına, gözüne, boyuna, posuna yavrum tütütü maaşallah!" dedirten Kendall Jenner, tüm bu kadınları çuval giyse bile ortadan ikiye çatlatabilecek kapasitedeyken bir de güzel giyiniyor sayın okurlar. Bu doyumsuzluktur... Bu yazıya bir "DİKKAT ÖZGÜVEN DÜŞÜREBİLİR." ibaresi eklemezsek liste bittiğinde kadın okuyucularımız için artık çok geç olabilir. İsteyen buyursun.

Deri-Dore Uyumu

Boynuna sardığı fular olurum, o nasıl güzel renk atmaktır diyenler?

E yakışıyorr be! Transparan topuk ayakkabısıyla ve boyfriend tarzı uzun deri ceketiyle sokak stilini gösteriş yapmakla karıştıranlara bir stil dersi veriyor. Ama dediğimiz gibi bu pantolon boyu zor, kanmayın siz bu yarı melek yarı insan kadına...

Bana Tek Renk Yeter Kombinleri

Geçen sezon özellikle baştan ayağa tek renk blok parçalar giymek çok modaydı. Moda dediğimiz şey de sokak modasının divaları olan Kendall ve birkaç ablamızdan göre göre şekillendiğinden, "Açılın yolumdan, ben moda öncüsüyüm!" der gibi yürüyor kendisi.

Simetri Hastaları Bakmasın

90ların bu bel çantalarını da tekrar moda yaptınız ya Kendall Hanım, alacağınız olsun. Şimdi bu kombine "Bu ne böyle kavgadan çıkmış gibi yakası" diyen de çok olacaktır eminiz fakat moda biraz da denemekten korkmamaktır. Hele Kendall'sanız yamuk yakalar, kapri boy pantolonlar korkulacak şeyler değildir diye tahmin ediyoruz.

Erkeksi Feminen

Pantolon-ceket takımların erkeklerin giymesi gereken parçalar olması kuralını kim değiştirdiyse ona teşekkürler. Kendall'a bu stilin hakkını verdiği için ayrıca teşekkürler. Her şey yerli yerinde.

Festival Stili

Her sene Los Angeles'ta yapılan meşhur müzik ve eğlence festivali Coachella'yı da bohem stiliyle şenlendirmişti. Bizim de Şeyma Subaşı'mız var canım noolmuş?

Kırmızı-Kahverengi Barıştı

Olmaz diyeni de oldurmuş vallahi. Krokodil desen uuupuzun bu çizmeler ne kırmızıya ne kolay kolay her kişiye yakışırdı ama kendisinin melek olduğu konusunda sizi listemizin başlarında uyarmıştık...

Öncü Dekolte

Gözlerindeki "Dekolte benim işim biçız." bakışını sezdiniz mi?

Peluş-Tüvit Birlikteliği

En abartı parçayı bile sade güzelliğiyle gündelikleştiren biri.

Olay Çizme Rahat Bir Nefes Aldı

İşte Demet Akalın'dan Rihanna'ya birçok farklı tarzdan kardeşimizin ayağında gördüğümüz o meşhur çizme. Kendall "Durun şimdi bi de ben kombinleyeyim de nasıl kombinlenir görün zevksizler..." demiş, almış çizmeyi eline, üstüne bir kot bir bluz çekmiş ve vallahi de olmuş:(

Victoria's Secret'a Ne Kadar Teşekkür Etsek Azdır

Bu sene Victoria's Secret defilesinde olmayacağını öğrendiğimizde hayal kırıklığımıza engel olamadık. Kendisi artık part-time meleklik yapıyor anlaşılan. Daha çok kombin yapıp sokakta fotoğrafçıların olduğu yerlerde yürü Kendall'cığım, stiline, güzelliğine hasret kalmayalım. Hadi görüşürüz, çok selam evdekilere.