Hoşgeldiniz!

Ken Bebek'e Benzeyeyim Derken Chucky'ye Benzeyen Adam

Gerçekten estetikten kafayı kıranlara gün geçmiyor ki bir yenisi daha eklenmesin. Bu beynini de traşlatmış olması muhtemel Brezilyalı abi Rodrigo Alves, henüz 34 yaşında ve yakında 60. estetik ameliyatını olacak. Şimdiye kadar olduğu ameliyatlar toplamda 2 milyon lirayı geçmiş. Sonuç da bu, insan gerçekten hayret ediyor...

Geçenlerde bir Internet gazetesine verdiği röportajda 6 kaburgasını aldıracağı, 28 bin Sterlin'e mal olacak olan 60. ameliyatı için gergin olduğunu belirtmiş. Kendisini görünce biz de geriliyoruz Alves'in cildi gibi. İyi bari azıcık da kendisi gerilsin.. "Gerginim çünkü yağ aldırmayacağım. Kaburgalarımdan bahsediyoruz" demiş.

"Şişman, çirkin ve biçimsiz olduğum için depresyondaydım. İstediğim tek şey Brezilyalı standartlarında bir yakışıklılıktı, bu sayede toplumun beni kabul etmesini istedim. İnsanlar benim bir ucubeye benzediğimi düşünebilir ama bu beni incitmiyor. Bazıları da gerçek olmadığımı, çizilmiş gibi yapay durduğumu söylüyorlar. Ama ben mutluyum. Popülerim, kendime güvenim var. İnsanlar sürekli bana dokunmak istiyor ve benle selfie çektiriyorlar. İlgi odağı olmayı seviyorum."

Avustralyalı model Jordan Barrett'miş asıl benzemek istediği kişi

"Jordan’ın gözleri, özellikle de gözleri mükemmel. Bir keresinde onunla Fransa’da tanıştım ve çene çizgisinin şeklini çok beğendim. Bu yüzden doktorlardan bu detayları denemelerini istedim. Tam olarak ona benzediğimi sanmıyorum, fakat kilo alırsam yüzüm ona benzeyecektir."

Allah akıl fikir versin dileklerimizi sunuyoruz kendisine...