Hoşgeldiniz!

Kendi Tasarladığı Gelinliği İle Genç Kızlara İlham Olan Kadın, Krésha

Gelinlik
Giyim
Hint
İlham
Kultur
Tasarim
Krsha

Gelinlik seçerken hem kendi tarafını hemde damat tarafını kanser eden gelinlerimiz şu kadını azıcık feyz alın. Anlıyoruz bir kere giyeceksiniz, anlıyoruz en özel gününüz de yani insanların sabrını sınamanıza gerek yok. Her neyse sakiniz. Haydi şimdi bu muhteşem gelinliği tasarlayan hanım ablayı tanıyalım.

Zaten bir tasarımcı olan bu özel gelin Kresha Bajaj Zaveri, kendine hayran bırakacak özellikte bir gelinlik tasarladı. Eşinin de bu Lehenga denen geleneksel Hint gelinliklerinden istediğini bilen Zaveri, kendine hem geleneksel hem de eşiyle aşklarını temsil edecek bir gelinlik dikmek istedi.

Zaveri, Gelinliğinde Beyaz ve Altın Renkleriyle Mükemmel Bir Uyum Yakaladı

Ailesine gelinliğini kendisinin tasarlayacağını söylemesini şöyle anlatıyor: . "Kendi markam olan Koecsh adı altında kendi gelinliğimi tasarlayacağımı aileme söylediğimde şaşırmadılar, fakat bir kez daha düşünmem gerektiğini söylediler. Fakat bu benim hayalimdi ve hemen tasarlamaya başladım." 

Krésha Gelinliğin Eteğini 7 Parçaya Ayırdı

Gelinliğin eteğinde soldan sağa gidildikçe çiftin tanıştığı günden itibaren tüm anıları ve önemli anları film şeridi gibi geçiyor. Bu kısımda bir de balina kuyruğu bulunuyor ki ilk tanışmalarını simgeliyor bu simge. Tutsak tutulan memeli deniz canlılarının hakkını savunmak için katıldıkları bir yardım eyleminde tanışan çift için etekteki bu detay çok değerli olsa gerek.

"Bütün bu detaylı çalışmamın arasında en sevdiğim kısım Lehenga oldu. Uzaktan bakıldığında sadece işleme gibi görünüyor, fakat yakına geldikçe ilişkimizin hikayesi gözler önüne seriliyor."hikayesi gözler önüne seriliyor."

O Zaman Biz de Sizlere Bir Ömür Mutluluklar Diliyoruz