Hoşgeldiniz!

“Kesin Bir Gen ve DNA Testi Yaptırmaları Gerekiyor!”

"Yerli Cindy" lakabıyla Tülin Şahin ve orijinal Cindy Crawford'un benzerliğine yabancı basın da inanamamaya başlamış. Biz diyoruz kaç senedir aslında "İnsanlar çift yaratılır tamam da, bu kadar mı aynı yaratılır yahu?" diye. Şimdi de Harper's Bazaar dergisinin Avusturya ayağında Tülin Şahin-Cindy Crawford benzerliği şu sözlerle ifade edildi:

“Dünyaca ünlü Türk süper model adeta Cindy’nin ikizi. Böyle bir benzerlik olamaz. Şu ana dek, bu kadar güçlü bir benzerlik görmedik. Kesin akrabalar!” ifadeleri yer aldı ve iki modelin benlerinden, saç renklerine kadar aynı oluşlarından ötürü "bu nasıl benzerlik yahu?" tepkisi olarak, “Kesin bir gen ve DNA testi yaptırmaları gerekiyor” dendi.

Bizzat Cindy Crawford da, Tülin Şahin'i gördüğünde kafayı üşüttüğünü sanmış

Daha önce Cindy Crawford'a bir röportaj sırasında daha önce Tülin Şahin'i görüp görmediği sorulmuştu ve o da şu cevabı vermişti "Evet uluslararası bir markanın reklamlarında gördüm. Şoke oldum ve hatta bir süre kafayı mı üşütüyorum diye düşündüm. Bu ben miyim diye uzun uzun inceledim. Baktım ki ben değilim. Zaten de olamam. Kendisi benden daha genç değil mi?"