Hoşgeldiniz!

Megastar Tarkan Müjdeyi Verdi: 'Baba Oluyorum!'

Gülşen
Ozan Çolakoğlu
Tarkan
Pınar Dilek
Azur-benan
Miami-palm-island

Ünlü şarkıcı Gülşen ve Ozan Çolakoğlu'nun oğlu Azur Benan geçenlerde 1 yaşına basmıştı. Ünlü çift son röportajlarında yakın aile dostları Megastar Tarkan'la ilgili de babalık sinyalleri vermişlerdi. Tarkan da sosyal medya hesabından bombayı patlattı. 

Tarkan'ın senelerdir hem aranjörü hem de dostu olan Ozan Çolakoğlu şu açıklamalarda bulunmuştu, “Tarkan da artık baba olmak istiyor. Sık sık Azur Benan’ı görmeye geliyor, bana babalıkla ilgili sorular soruyor. Çok istiyor ama tabii kolay bir karar değil. İnşallah en kısa zamanda bu mutluluğu tadar.”

Bu haberin üstünden çok geçmeden Tarkan Instagram'dan müjdeli haberi şöyle verdi; "Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de her gün soruyorlar "doğru mu değil mi?". 'Değil' desek de inanmıyorlar, 'yok öyle bir şey' desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de." Eşi Pınar Dilek'le 29 Nisan 2016'da evlenen Tarkan, mutlu bir evlilik sürdürüyor gibi. En son manşetlere Miami'de birçok ünlü ismin de yaşadığı ada Palm Island'da 25.000 $'a villa kiraladığıyla ilgili haberleri çıkmıştı. Tarkan'ın komşuları arasında Shaquille O'Neal, Rocky ve Rambo Sylvester Stallone, Julio Iglesias, Robert De Niro, Beyonce ve Ricky Martin gibi isimler bulunuyor.

İşte Tarkan'ın 25.000 $'a kiraladığı villanın bulunduğu Miami'deki Palm Island. Eşi ve çocuğuyla mutlu bir hayat diliyoruz kendisine!