Hoşgeldiniz!

Michael Jackson Yaşıyor Mu? Şüphesi Yine Hortladı

Michael Jackson
Magazın
Yasiyor-mu
Paris-jackson

"Pop'un Kralı" Michael Jackson, ölümüyle hayranlarını yasa boğmuş fakat ölümündeki gizemli detaylar da kafa karıştırmıştı. 2009'daki ölümünden bu yanaysa hayranları bu işin peşini bırakmış değil. Michael Jackson'ın hala hayatta olduğuna dair teoriler birbirini izlerken, geçenlerde Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson'ın paylaştığı fotoğraf olay yarattı.

Dünya çapında albümü en çok satılan pop ikonu Michael Jackson, profesyonel hayatındaki başarı bir yana özel hayatında sıkıntılı zamanlar geçiriyordu. Ölüm sebebi "kalp durması" olarak kayıtlara geçse de otopsi raporundaki bazı detaylar, vücudunda birçok iğne izi, morluklar ve çizikler olması gibi, doktoruna, ailesine ve yakınlarına tepkileri arttırmıştı. Şayet Michael Jackson'ın ölümü gerçekse, bunun bir cinayet olup olmadığı da bir süre konuşuldu bu yüzden.. Bir de diğer teori var ki! Borçlarla başı dertte olan ünlü yıldız, ölümünü planlayıp kendine yeni bir hayat kurmuş olabilir miydi? Kızı Paris Jackson'ın paylaştığı fotoğraf bu tezi kuvvetlendiriyor ve tüylerimizi ürpertiyor.

İşte o resim, her şey normal görünüyor değil mi?

Fotoğrafın gölge ve parlaklık ayarlarıyla birazcık oynayıncaysa, arka koltuktaki düpedüz Michael Jackson olan kişinin yüz hatları aydınlanıyor. Bu bir montaj mı değil mi bilemeyiz fakat "Michael Jackson yaşıyor mu?" teorilerini alevlendirecek bir fotoğraf olduğu aşikar.

Daha önce de bu iddiayı güçlendireblecek fotoğraflar yayınlandı.