Hoşgeldiniz!

Michael Jackson'ın Bu Dans Hareketinin Sırrı Ne?

"Pop'un Kralı" lakabını sonuna kadar hak eden efsane şarkıcı Michael Jackson'ın dansları, şarkıları, hayatı ve ölümü sürekli magazin basınını meşgul ediyor. Ünlü star öldükten 9 sene sonra bile hala konuşulmayı başarıyor. Hatırlarsanız daha önce Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson'ın paylaştığı fotoğraftan yola çıkarak sanatçının şüpheli ölümüyle ilgili şu listeyi yayınlamıştık: Michael Jackson Yaşıyor Mu? Şüphesi Yine Hortladı

Şimdiyse Jackson'ın yere 45 derecelik açıyla eğilerek gerçekleştirdiği ünlü dans hareketinin sırrını sizlerle paylaşacağız!

michael jackson, dans, pop müzik

Evet, işin sırrı yalnızca sanatçının dans yeteneğinde değilmiş sayın okuyucular. Ünlü dans kareografilerini kendisi oluşturan ünlü popçunun ayakkabılarında ve yerdeki bir çivideymiş keramet.

michael jackson, dans, pop müzik

Michael Jackson bu özel ayakkabının patentini de almış ve bu dans gösterisi illüzyonunu senelerce profesyonelce gerçekleştirmiş.

michael jackson, dans, pop müzik michael jackson, dans, pop müzik michael jackson, dans, pop müzik michael jackson, dans, pop müzik michael jackson, dans, pop müzik