Hoşgeldiniz!

Nesrin Cavadzade Seksiliğiyle Gurur Duyuyor!

1982 Azerbaycan, Bakü doğumlu çekici oyuncu Nesrin Cavadzade, bir spor dergisine verdiği röportajda kadınlığı ve çocukluğundaki disiplinli bale hocasıyla ilgili cesur açıklamalarda bulundu. 

Şu anda Shameless'ın Türk versiyonu olan "Bizim Hikaye" dizisinde Hazal Kaya ve Burak Deniz gibi isimlerle birlikte yer alan güzel oyuncu, fit fiziği ve kemikli surat hatlarıyla ilgi çekiyor. Bir spor dergisine verdiği röportajda şu ifadelere yer verdi:

"Hayranlarınıza göre cesur, seksi ve kendinden emin bir duruşunuz var." yorumuna Cavadzade şunları ekledi, "Bu imajı çok seviyorum. Çünkü üzerime giymeyi tercih ettiğim elbise, ceket bu! Ama tamamıyla "Nesrin bu mu?" derseniz, hayır değil. Çünkü ben sadece bu imajdan hoşlanıyorum."

"Seksi olmaktan rahatsızlık duyduğunuz oluyor mu peki?" sorusunaysa, "Hiç olmuyor! Kadınlar olarak cazibeli olabilmekle ilgili o kadar köşeye sıkıştırılmış vaziyetteyiz ki. Neredeyse her anımız otosansür. Bu yüzden cazibesini saklamak zorunda bırakılmamış bir kadın, gurur duyulacak bir duruş benim için. Kıvrımlarımız var ve bunlar yokmuş gibi davranmaya zorlanıyoruz. Feminen olmak bence çok değerli!" şeklinde cevap verdi. 

Kendisini bu jenerasyondaki kadın oyuncularla karşılaştırması isteninceyse çocukluktaki disiplinli bale hocasına değindi ve şöyle konuştu; “Bence kendi jenerasyonumun en fit kadınlardan biriyim. Bu da çalışkan yapımın bir uzantısı aslında. Ben Sovyetler Birliği’nde doğdum ve büyüdüm. Bale hocamın cetveli sırtımda kırılırdı. Çok disiplinli bir çocukluk geçirdim. Böyle bir eğitim sistemine alışkın olduğum için de kendimi ve irademi kontrol edebildiğimi düşünüyorum.”

 

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin bu seksi ve cesur duruşunu kimden aldığıysa aşikar. Annesi de en az güzel oyuncu kadar çekici ve havalı! Gücünü ve vücudunu savunan anneler ve kızları var olsun!