Hoşgeldiniz!

Ozan Güven:"Seda alımlı bir kadın, bunu kim inkâr eder? Ama evli!"

Yılın filmi, Cem Yılmaz'ın senarsitliğini yaptığı "Arif V 216"nın ünlü oyuncuları Ozan Güven ve Seda Bakan, Hürriyet'ten Hakan Gence'ye verdikleri keyifli röportajla "Arif V 216"nın çekim maceralarından dostluklara kadar birçok şey konuştu. Bu röportajın satır başlarını sizlerle paylaşalım şimdi.

Seda Bakan: "Çekimlere başladığımızda 34 bedendim. Ama sette çok iyi yemekler vardı. Biz Can (Yılmaz) Abi’yle beraber sürekli yedik. Tabii ben stresten yiyorum. Sonra pantolon 36 beden oldu. Ardından 38’e çıktım. Bir sahnenin çekiminin ardından yönetmenimiz “Seda çok büyük görünüyorsun, ‘yemeksepeti’ gibi oldun” dedi."

Ozan Güven: "Filmdeki kırmızı pantolonu ikinci hafta paraşüt gibi oldu. Şaka bir yana; güzele güzel denir. Seda alımlı bir kadın, bunu kim inkâr eder? Ama evli!"

Cem Yılmaz'la İlgili Bunları Söylediler

Seda Bakan: "Onu tanıdıkça herkese ve işine kıymet verdiğini gözlemledim. Son zamanlarda pek karşılaşmadığım bir şey. "

Ozan Güven: "Çok vicdanlı, namuslu ve çalışkan bir adam. Ayrıca çok iyi bir baba."

Ozan Güven: "Mahalle maçı yaparken komşunun poşetleri taşınacaksa ara verilir ve ona yardım edilirdi. Aslında her şey mahalle maçında bitiyor sanırım. Ama meseleyi günümüze getirecek olursak, “Aynı adamlar aynı filmi yapmış” cümlesini ben Arzu Film’in filmlerini izlerken hiç aklıma getirmezdim. Senin aklına hiç, “Yine Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen” demek geldi mi? Oysa şimdi bazılarını aynı adamların sürekli beraber filmler yapması rahatsız ediyor. Bence o dönemin insanlarıyla şimdinin insanları arasındaki fark bu."