Hoşgeldiniz!

Popstar Türkiye Bülent Ersoy'un İngilizce Şarkı Yorumuyla Tanıtıldı!

Bülent Ersoy
Can Bonomo
Deniz Seki
Elvis Presley
Muzik
Yarişma
Armagan-caglayan
Popstar-turkiye

2003'te ilk kez yayınlandığında Türkiye'de olay yaratan ses yarışması "Popstar Türkiye" tekrar başlıyor. İçeriği yenilenen programın yapımcısı Osmantan Erkır aynı zamanda yarışmanın sunuculuğunu da üstlenecek. Jüri koltuğunda ise Deniz Seki, Bülent Ersoy, Can Bonomo ve Armağan Çağlayan gibi isimler var.

Jürinin Popstar 2018 Yorumları

Bülent Ersoy “Mektep talebesi gibi çok heyecanlıyım, Allah bu konuda her çalışanı başarılı kılsın, çünkü halkın huzurunda imtihan veriliyor. En iyisi olması lazım çünkü onlar her şeyin en iyisine, en güzeline layık, 46 sene sonra bir imtihan daha”

 

Deniz Seki “İlk Popstardan bu yana 15 yıl gibi bir süre geçmiş ve çok hızlı geçmiş. Şimdi o günlere geri döndüm, benim için çok güzel bir başlangıç, Popstar 2018 gerçekten çok iyi olacak, hayırlı uğurlu olsun. “

 

Can Bonomo “Çok heyecanlıyım ve bu jürinin bir parçası olmak da benim için çok büyük bir şans, kendimi gerçekten çok şanlı hissediyorum. Umarım çok güzel bir sezon olur. “

 

Armağan Çağlayan “Ben bugüne kadar Popstar seçmesi için yedi ya da sekiz kere Türkiye’yi gezdim ama bence bugüne kadar çıkmış olan en iddialı 13 yarışmacı bu yarışmada çıkacak, acayip iyi sesler bulduk.”

 

Osmantan Erkır “Türkiye’nin en köklü ses yarışması olan Popstar’ı bir kere daha gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. “Popstar 2018” içeriğiyle, dekoruyla, kurallarıyla en yeni Popstar ve en büyük amacımız Popstar’ın hakkını verecek şekilde çok iyi bir müzik programını izleyicimize sunmak istiyoruz, tabi ki jürimiz sayesinde.”

İşte Popstar Türkiye 2018'in Tanıtımından Bülent Ersoy'un Elvis Presley-"It's Now Or Never" Yorumu